cart
Введіть назву населеного пункту
Перевірте правильність введення

  Обмін і повернення

  Отримання замовлення
  Під час отримання замовлення уважно огляньте товари та переконайтеся у відсутності дефектів. Перевірте повноту комплектації та переконайтеся у наявності інструкції з експлуатації та товарного чека/електронного товарного чека. Після цього підпишіть документи про отримання замовлення, якщо його було доставлено кур’єром.
  Обмін
  Якщо ви виявили приховані дефекти після придбання, протягом 14 календарних днів зверніться у бутик, де купували техніку, або зв’яжіться зі співробітниками iнтернет-бутіка BORK за телефоном 0-80-080-88-99. Експерти проведуть діагностику техніки. У разі виявлення несправностей, що виникли під час виробництва, вам безкоштовно обміняють товар на новий екземпляр. Після заміни переконайтеся, що отримана модель не має дефектів.
  Повернення
  Купуючи товари в iнтернет-бутіку BORK, ви можете повернути новий невикористаний товар протягом 14 календарних днів після його придбання. Повернення можливе лише у випадку, якщо збережено товарний вигляд, повне упакування та споживчі властивості виробу, техніка або аксесуар не були у використанні, та наявний документ, що підтверджує факт та умови придбання.
  Повернення товару належної якості здійснюється на підставі письмового звернення, складеного у довільній формі від вашого імені. У зверненні необхідно зазначити наступне:
  • Повне найменування підприємства (у разі оплати від юридичної особи).
  • Ваші ПІБ та паспортні дані.
  • Повне найменування товару із номером артикулу.
  • Причина повернення товару.
  • Дата повернення товару.
  • Сума для повернення.
  • Ваш підпис.
  Оформити повернення техніки можна через службу доставки. У цьому випадку ви оплачуєте виїзд кур’єра для здійснення повернення за тарифами транспортної компанії. Уточнити вартість доставки ви можете у персонального консультанта за телефоном 0-80-080-88-99. Повернення необхідної суми проводиться протягом 10 робочих днів з моменту отримання техніки та письмового звернення.
  Повернення здійснюється:
  • Готівкою, якщо ви оплачували покупку готівкою при отриманні у Києві.
  • Безготівковим переказом коштів за вказаними вами реквізитами в інших випадках.
  Відповіді на питання
  Для отримання додаткової інформації ви можете звернутися до служби підтримки за номером 0-80-080-88-99 (дзвінок по Україні безкоштовний). Експерти BORK готові оперативно вирішувати питання щодня з 07:00 до 21:00 за київським часом.