cart
Введіть назву населеного пункту
Перевірте правильність введення
  Оплата
  Готівкою при доставці

  Ви можете оплатити своє замовлення готівкою при отриманні товару. Для цього під час оформлення замовлення оберіть спосіб «Оплатити готівкою». Усі необхідні фінансові документи спеціаліст служби доставки надасть вам разом із товаром. Оплата приймається у гривнях відповідно до ціни, зазначеної у касовому та товарному чеках. Цей варіант оплати діє для доставки до Києва та інших населених пунктів України.

  Безготівковий розрахунок

  Для оплати замовлення безготівковим розрахунком зв’яжіться з персональним експертом iнтернет-бутіка за телефоном 0 80 080 88 99 . Після цього на основі вашого замовлення буде виставлений рахунок..

  Доставка товару здійснюється після надходження коштів на розрахунковий рахунок. Всі необхідні товарно-супровідні документи (товарна накладна, рахунок-фактура та ін.) будуть доставлені вам разом із замовленням. Передача придбаного товару можлива лише після пред’явлення належним чином оформлених документів (Наказ про призначення, Довіреність), що підтверджують повноваження особи, яка приймає замовлення.