Ваше місто
Київ?
Введіть назву населеного пункту
Перевірте правильність введення
  Чашка для еспресо HK601
  Дизайнерська пара ручної роботи
  Чашка для кофе BORK HK601
  Витончене рішення
  Чашка об'ємом 200 мл з лаконічним блюдцем ідеально підійде для подачі еспресо. Аксесуар зроблений вручну в Японії. Незважаючи на незвичайну форму, чашка відрізняється ергономічністю і підходить для очищення у посудомийній машині.
  Чашка об'ємом 200 мл з лаконічним блюдцем підходить для подачі еспресо. Аксесуар зроблений вручну в Японії. Незважаючи на незвичайну форму, чашка відрізняється ергономічністю і підходить для очищення у посудомийній машині.
  Чашка для кофе BORK HK601
  Преміальний матеріал
  Порцеляна для виготовлення цієї чашки виробляється у новому підрозділі однієї з найстаріших мануфактур префектури Сага на південному заході Японії. Завдяки додаванню кремнію матеріал відрізняється особливою твердістю.
  Порцеляна для виготовлення цієї чашки виробляється у новому підрозділі однієї з найстаріших мануфактур Японії. Завдяки додаванню кремнію матеріал відрізняється особливою твердістю.
  Чашка для кофе BORK HK601
  Видатний дизайн
  Оригінальну конструкцію чашки придумав японський дизайнер Кен Окуяма. Він також відомий як розробник декількох легендарних моделей Ferrari. На створення цієї серії посуду, в яку входять ще чашки для чаю і капучино, його надихнула форма яблука — символу природи і натуральності.
  Оригінальну конструкцію чашки придумав японський дизайнер Кен Окуяма. Він також розробив кілька легендарних моделей Ferrari. На створення цієї серії посуду, в яку входять ще чашки для чаю і капучино, його надихнуло яблуко — символ природи і натуральності.
  Чашка для кофе BORK HK601 - фото 1
  Чашка для кофе BORK HK601 - фото 2
  Чашка для кофе BORK HK601 - фото 3
  Чашка для кофе BORK HK601 - фото 4
  Характеристики
  • Об'єм

   200 мл
  • Вага чашки з блюдцем

   385 г
  • Матеріал корпусу

   Порцеляна
  • Країна виробництва

   Японія
  Подивіться на Чашку для кофе HK601 у доповненій реальності
  Відкрийте цю сторінку в Safari на iPhone або iPad
  boutique