Введіть назву населеного пункту
Перевірте правильність введення
  Термокухоль HT600 bg
  Спортивна версія популярних сталевих термокухлів об'ємом 600 мл
  Термокружка HT600 bg BORK
  Утримання тепла і холоду
  Спортивний термокухоль BORK об'ємом 
  600 мл розроблений в Японії і стане екологічною заміною пластикових пляшок для води. Подвійні стінки сталевого корпусу ефективно утримують тепло: протягом 
  6 годин гарячий напій зберігає температуру не нижче 65°C, холодний — не вище 8°C.
  Спортивний термокухоль BORK об'ємом 600 мл розроблений в Японії. Подвійні стінки сталевого корпусу ефективно утримують тепло: протягом 6 годин гарячий напій зберігає температуру не нижче 65°C, холодний — не вище 8°C.
  Термокружка HT600 bg BORK
  Продумана конструкція кришки
  З термокухля зручно пити у будь-якій ситуації завдяки наявності носика. Конічна форма внутрішньої сторони кришки дозволяє насолодитися напоєм до останньої краплі, нічого не залишаючи у колбі. Для зручного перенесення термокухля передбачена ергономічна петля.
  З термокухля зручно пити у будь-якій ситуації завдяки продуманій конструкції носика. Конічна форма кришки дозволяє насолодитися напоєм до останньої краплі. Для перенесення термокухля передбачена ергономічна петля.
  Термокружка HT600 bg BORK
  Корпус з нержавіючої сталі
  Аксесуар зручно тримати у руці завдяки матовому покриттю корпусу. М'яка еластична накладка на нижньому боці перешкоджає ковзанню термокухля по поверхні. Відполірована з внутрішньої сторони колба не вбирає запахи, зберігаючи смак та аромат напою.
  Аксесуар зручно тримати у руці завдяки матовому покриттю корпусу. М'яка накладка на нижньому боці перешкоджає ковзанню термокухля по поверхні. Відполірована з внутрішньої сторони колба не вбирає запахи.
  Термокухоль HT600 bg - фото 1
  Термокухоль HT600 bg - фото 2
  Термокухоль HT600 bg - фото 3
  specification
  Характеристики
  • Об'єм

   600 мл
  • Утримання тепла

   6 год
  • Утримання холоду

   6 год
  • Матеріал корпусу

   Нержавіюча сталь
  • Вага

   360 г
  • Колір

   Бежевий
  • Країна розробки

   Японія
  • Країна виробництва

   Китай
  boutique