Введіть назву населеного пункту
Перевірте правильність введення
  Термокухоль HT500 tq
  Аксесуар для збереження температури напоїв об'ємом 500 мл в яскравому бірюзовому корпусі
  Термокружка HT500 tq BORK
  Утримання тепла і холоду
  Кухоль об'ємом 500 мл ефективно зберігає температуру вмісту. Протягом 6 годин гарячий напій зберігає температуру не нижче 65°C, холодний — не вище 8°C.
  Кухоль об'ємом 500 мл ефективно зберігає температуру. Протягом 6 годин гарячий напій зберігає температуру не нижче 65°C, холодний — не вище 8°C.
  Термокружка HT500 tq BORK
  Продумана конструкція кришки
  Кришка запобігає протіканню напою. Спеціальний ковпачок затримує кубики льоду і чайне листя, зберігає температуру вмісту і перешкоджає потраплянню пилу в колбу навіть зі знятою кришкою.
  Кришка запобігає протіканню напою. Ковпачок затримує кубики льоду і чайне листя, зберігає температуру вмісту і перешкоджає потраплянню пилу.
  Термокружка HT500 tq BORK
  Корпус з нержавіючої сталі
  Зносостійкий термокухоль виготовлений ​​з нержавіючої сталі. Відполірована з внутрішньої сторони колба не вбирає запахи, зберігаючи смак та аромат напою. Термокухоль ідеально розміщується в тримачі в автомобілі або на велосипеді.
  Колба з нержавіючої сталі з полірованою поверхнею не вбирає запахи і зберігає смак напою. Термокухоль ідеально розміщується в тримачі в автомобілі або на велосипеді.
  specification
  Характеристики
  Об'єм 500 мл
  Утримання тепла 6 год
  Утримання холоду 6 год
  Матеріал корпусу Нержавіюча сталь
  Вага 310 г
  Колір Бірюзовий
  Країна розробки Японія
  Країна виробництва Китай