Введіть назву населеного пункту
Перевірте правильність введення
  Термокухоль HT350 kh
  Аксесуар об'ємом 350 мл приглушеного кольору хакі
  Термокружка HT350 kh BORK
  Утримання тепла і холоду
  Кухоль об'ємом 350 мл ефективно зберігає тепло вмісту. Протягом 6 годин гарячий напій зберігає температуру не нижче 65 °C, холодний — не вище 8 °C.
  Кухоль об'ємом 350 мл ефективно зберігає тепло. Протягом 6 годин гарячий напій зберігає температуру не нижче 65 °C, холодний — не вище 8 °C.
  Термокружка HT350 kh BORK
  Продумана конструкція
  Кришка запобігає протіканню напою. Спеціальний ковпачок затримує кубики льоду і чайне листя, зберігає температуру вмісту і перешкоджає потраплянню пилу в колбу навіть зі знятою кришкою.
  Кришка запобігає протіканню напою. Ковпачок затримує кубики льоду і чайне листя, зберігає температуру вмісту і перешкоджає потраплянню пилу.
  Термокружка HT350 kh BORK
  Корпус з нержавіючої сталі
  Зносостійкий термокухоль виготовлений ​​з нержавіючої сталі. Відполірована з внутрішньої сторони колба не вбирає запахи, зберігаючи смак та аромат напою. Термокухоль ідеально розміщується в тримачі в автомобілі або на велосипеді.
  Колба з нержавіючої сталі з полірованою поверхнею не вбирає запахи і зберігає смак напою. Термокухоль ідеально розміщується в тримачі в автомобілі або на велосипеді.
  specification
  Характеристики
  Об'єм 350 мл
  Утримання тепла 6 год
  Утримання холоду 6 год
  Матеріал корпусу Нержавіюча cталь
  Вага 240 г
  Колір Хакі
  Країна розробки Японія
  Країна виробництва Китай
  Аксесуари
  (1)
  Термокухоль BORK HT360
  2 200
  Термокружка HT360 BORK Термокухоль BORK HT360