cart
Введіть назву населеного пункту
Перевірте правильність введення
  Термокухоль HT320 OR
  Аксесуар об'ємом 320 мл з унікальними властивостями поліпшення смаку напою в яскравому помаранчевому корпусі
  Немає у продажу. Оберіть нову модель BORK із цієї категорії
  Термоси
  Удостоєний нагород
  RedDot Design Award
  Термокружка HT500 BORK
  Корпус з екологічної кераміки
  Термокухоль з подвійними стінками виконаний з кераміки, найбільш екологічного матеріалу для зберігання напоїв та їжі. Напій залишається теплим (температурою не нижче 55°C) протягом 2 годин і холодним (не вище 12°C) протягом 4 годин.
  Термокухоль з подвійними стінками виконаний з кераміки, найбільш екологічного матеріалу для напоїв та їжі. Напій залишається теплим протягом 2 годин і холодним протягом 4 годин.
  Термокружка HT500 BORK
  Внутрішнє покриття з турмаліном
  Емаль містить мінерал турмалін — природне джерело негативно заряджених іонів. За 2-3 хвилини ці частинки очистять воду і зроблять її м'якшою на смак. Вони також діють як антиоксиданти, зміцнюючи імунітет та покращуючи загальне самопочуття.
  Внутрішня емаль містить турмалін — природне джерело негативно заряджених іонів. Ці частинки працюють як антиоксиданти, очищують воду і роблять її м'якшою на смак.
  Термокружка HT500 BORK
  Дизайнерський аксесуар
  Термокухоль прикрашений фірмовим орнаментом BORK із глини. Матеріал з винятковою пластичністю добувається у регіонах з 7000-річною історією. Чудовий дизайн завоював премію RedDot Design Award у номінації Best of the Best.
  Термокухоль прикрашений фірмовим орнаментом BORK із глини. Матеріал з особливою пластичністю добувається у регіонах з 7000-річною історією. Чудовий дизайн завоював премію RedDot Design Award у номінації Best of the Best.
  specification
  Характеристики
  Об'єм 320 мл
  Утримання тепла До 2 год
  Утримання холоду До 4 год
  Діаметр дна 70 мм
  Вага 450 г
  Матеріал корпусу Кераміка
  Матеріал кришки Пластик
  Колір Помаранчевий
  Країна розробки Тайвань
  Країна виробництва Китай