Введіть назву населеного пункту
Перевірте правильність введення
  Піддон для чайної церемонії HK504
  Дизайнерське рішення з білої порцеляни для правильного проведення церемонії
  Немає у продажу. Оберіть нову модель BORK із цієї категорії
  Посуд ручної роботи
  Важливий елемент традиційного чаювання
  Піддон BORK HK504 — це дизайнерська основа для проведення чайної церемонії. По периметру піддону зручно встановлювати необхідні предмети для заварювання та дегустації чаю. У центрі передбачений злив для води, щоб майстер не відволікався від церемонії.
  Піддон BORK — це дизайнерська основа для чайної церемонії. По периметру зручно встановлювати предмети для заварювання та дегустації чаю. У центрі є злив для води, щоб майстер не відволікався від церемонії.
  Зручна конструкція
  Отвір для зливу води закривається лаконічною кришкою з порцеляни. Ємність для води знімна, тому ви можете проводити церемонію у будь-якому місці. Після чаювання легко очищати всі елементи конструкції.
  Отвір для зливу води закривається лаконічною кришкою з порцеляни. Ємність для води знімна, тому ви можете проводити чайну церемонію у будь-якому місці, а потім легко очищати всі елементи конструкції.
  Японський дизайн
  Мінімалістичний дизайн розроблений японським бюро Nendo. Натхненням для творців стали ідеально гладкі камені, які часто зустрічаються у східному мистецтві. Дизайнерський піддон з білої порцеляни додасть сучасного подиху традиційній чайній церемонії.
  Мінімалістичний дизайн розроблений японським бюро Nendo. Натхненням стали ідеально гладкі камені, які часто зустрічаються у східному мистецтві. Піддон з білої порцеляни додасть сучасного подиху чайній церемонії.
  specification
  Характеристики
  Матеріал елементів Порцеляна
  Вага 1,9 кг
  Колір Білий
  Країна виробництва Китай