Введіть назву населеного пункту
Перевірте правильність введення
  Електролонгборд LB500
  Сучасний засіб пересування мегаполісом у преміальному виконанні
  Немає у продажу. Оберіть нову модель BORK із цієї категорії
  Все для спорту
  Пересування зі швидкістю до 32 км/год
  Електролонгборд BORK — максимально легкий і екологічний засіб пересування на відстань до 15 км. Модель підійде і для початківців, і для досвідчених користувачів завдяки 2 режимам з розгоном до 16 км/год і до 32 км/год відповідно.
  Електролонгборд BORK — легкий і екологічний засіб пересування на відстань до 15 км. Модель підійде і для початківців, і для досвідчених користувачів завдяки 2 режимам: до 16 км/год і до 32 км/ч.
  Детально продумана конструкція
  Корпус лонгборда виготовлений з карбонового волокна, що забезпечує йому неперевершену легкість. У колісну базу безпосередньо вбудовані 2 мотори загальною потужністю 1400 Вт. Таке інженерне рішення дозволило добитися рекордно компактних розмірів і поліпшити швидкісні показники пристрою.
  Корпус виготовлений з карбонового волокна, що забезпечує йому легкість. У колісну базу безпосередньо вбудовані 2 мотори загальної потужністю 1400 Вт, що забезпечило компактний розмір і покращені швидкісні показники.
  Максимально зручне керування
  Параметри руху налаштовуються за допомогою пульта дистанційного керування. Ви можете обирати швидкість і рухатися вперед або назад.
  Параметри руху налаштовуються за допомогою пульта дистанційного керування. Ви можете обирати швидкість і рухатися вперед або назад.
  Надійний акумулятор
  LED-індикація на нижній панелі електролонгборда показує поточний заряд акумулятора. Відновити його можна за допомогою адаптера з комплекту протягом 2 годин.
  LED-індикація на нижній панелі показує заряд акумулятора. Відновити його можна за допомогою адаптера з комплекту протягом 2 годин.
  video

  specification
  Характеристики
  Потужність двигуна 1400 Вт
  Макс. швидкість 16/32 км/год
  Макс. дальність ходу 15 см
  Макс. навантаження 150 кг
  Вага 6,5 кг
  Термін гарантії 1 рік
  Діаметр колеса 83 мм
  Пульт керування Є
  Індикація заряду Є
  Середній час заряджання 2 год
  Ємність акумулятора 4,4 А*год
  Напруга 36 В
  Число циклів заряджання 500
  Матеріал корпусу Вуглецеве волокно
  Країна виробництва Китай