Ваше місто
Київ?
Введіть назву населеного пункту
Перевірте правильність введення
  Набір для гри у нарди HS817
  Розкішні ігрові аксесуари ручної роботи з Італії
  Легендарна гра і розкішний подарунок
  Нарди — східна гра з 5000-річною історією. Розкішний набір у сучасному виконанні з'явився в колекції BORK. Кожен елемент зроблений вручну і настільки гарний, що вам захочеться зберігати ці аксесуари на видному місці в особистому кабінеті або вручити як статусний подарунок дорогій людині.
  Нарди — східна гра з 5000-річною історією. Розкішний набір в сучасному виконанні тепер є в колекції BORK. Всі елементи зроблені вручну і настільки гарні, що вам захочеться зберігати набір на видному місці або вручити як статусний подарунок.
  Ігрові елементи ручної роботи
  У комплекті 30 шашок з самшиту, по 15 штук білого і чорного кольорів. Також у набір входять 5 гральних кісток. Усі елементи акуратно зберігаються у чохлі з натуральної замші.
  У комплекті 30 шашок з самшиту, по 15 штук білого і чорного кольорів. Також у набір входять 5 гральних кісток. Усі елементи акуратно зберігаються у чохлі з натуральної замші.
  Поле і корпус зі шкіряним оздобленням
  Ігрове поле в шляхетних відтінках покрито натуральною шкірою, стійкою до подряпин. Сам кейс з магнітним кріпленням виготовлений з деревини волоського горіха і червоного дерева, а зовні також обшитий натуральною шкірою.
  Ігрове поле вкрите натуральною шкірою, стійкою до подряпин. Кейс з магнітним кріпленням виготовлений з деревини волоського горіха і червоного дерева, а зовні також обшитий натуральною шкірою.
  Зроблено вручну в Італії
  Всі елементи набору виробляються вручну в сучасній італійській майстерні. Її засновник в кінці XX століття робив маски ручної роботи і костюми от кутюр для закритих вечірок у Венеції. Тепер майстри під його керівництвом створюють ексклюзивні аксесуари для акторів, політиків і глав держав, прославляючи легендарний знак «Зроблено в Італії».
  Всі елементи набору виробляються вручну в італійській майстерні. Її засновник в кінці XX століття робив маски ручної роботи і костюми от кутюр для закритих вечірок у Венеції. Тепер майстри під його керівництвом створюють ексклюзивні аксесуари для акторів, політиків і глав держав, прославляючи легендарний знак «Зроблено в Італії».
  Набор для игры в нарды BORK HS817 - фото 1
  Набор для игры в нарды BORK HS817 - фото 2
  Набор для игры в нарды BORK HS817 - фото 3
  Набор для игры в нарды BORK HS817 - фото 4
  Набор для игры в нарды BORK HS817 - фото 5
  Характеристики
  • Число шашок

   30 шт.
  • Число кісток

   5 шт.
  • Розмір поля

   38 х 48 см
  • Вага набору

   3 кг
  • Кріплення

   Магнітне
  • Матеріал шашок

   Самшит
  • Матеріал корпусу

   Деревина волоського горіха, червоне дерево
  • Матеріал оздоблення

   Натуральна шкіра
  • Країна виробництва

   Італія
  boutique