Введіть назву населеного пункту
Перевірте правильність введення
  Ігровий набір HS801
  Комплект улюблених інтелектуальних ігор в ексклюзивному виконанні італійськими майстрами

  159 600

  Купити За 1 клік

  159 600

  Улюблені ігри в преміальному виконанні
  У наборі є все необхідне для популярних інтелектуальних ігор. Ретельно промальовані шахові фігури, лаконічні шашки і нарди, знайоме всім доміно і популярний покер — кожен елемент детально продуманий і зручно складається у стильний бокс.
  У наборі є все необхідне для популярних інтелектуальних ігор: шахи, шашки, нарди, доміно і покер. Кожен елемент детально продуманий і зручно складається у стильний бокс.
  Ексклюзивні матеріали
  Корпус виконаний з цінної деревини горіха. Внутрішня поверхня вручну оббита натуральною замшею. Побачити предмети можна через музейне антиблікове скло підвищеної прозорості. На елементи корпусу нанесено 24-каратне золоте покриття, що підкреслює ексклюзивність набору BORK.
  Корпус виконаний з цінної деревини горіха і всередині вручну оббитий натуральною замшею. Побачити предмети можна через музейне антиблікове скло. На елементи корпусу нанесено 24-каратне золоте покриття.
  Ручна робота італійських майстрів
  Ігровий комплект створений вручну у Флоренції. Італійські майстри понад півстоліття створюють аксесуари класу люкс, вручну підбираючи кожен елемент.
  Ігровий комплект створений вручну у Флоренції. Італійські майстри понад півстоліття створюють аксесуари класу люкс, вручну підбираючи кожен елемент.
  specification
  Характеристики
  Число ігор 5
  Шахматні фігури 32 шт.
  Шашки 30 шт.
  Картки 54 шт.
  Гральні кістки 10 шт.
  Число полів 2 шт.
  Число висувних шухляд 2 шт.
  Матеріал корпусу Горіх
  Вага 13,38 кг
  Країна виробництва Італія