cart
Введіть назву населеного пункту
Перевірте правильність введення
  Гантелі HS703
  Дизайнерські рішення для посилення ефекту тренувань
  Тренування класу люкс
  Гантелі BORK вагою 2 кг кожна зроблені вручну в Німеччині. Вони поєднують у собі мінімалістичний дизайн і максимальну функціональність. Спортивні аксесуари посилять ефект вправ на всі групи м'язів, особливо на біцепси, трицепси, плечі та спину.
  2 гантелі вагою 2 кг кожна зроблені вручну в Німеччині. Ці спортивні аксесуари посилять ефект вправ на всі групи м'язів, особливо на біцепси, трицепси, плечі та спину.
  Перевага у деталях
  Аксесуари виготовлені з деревини американського горіха зі сталевим стрижнем всередині і декоративними елементами з латуні. Зовнішня частина корпусу покрита протиковзким лаком і має завжди індивідуальний малюнок.
  Гантелі виготовлені з деревини американського горіха зі сталевим стрижнем і декоративними елементами з латуні. Зовнішня частина корпусу покрита протиковзким лаком і має завжди індивідуальний малюнок.
  Сміливий погляд на дизайн
  Незвичайну конструкцію гантелей розробили 2 молодих німецьких дизайнери. Вони повністю переосмислили зовнішній вигляд спортивного інвентарю та створили бездоганні аксесуари, якими тепер обладнані тренажерні зали преміальних готелів Європи.
  Незвичайну конструкцію гантелей розробили 2 німецьких дизайнери. Вони повністю переосмислили зовнішній вигляд спортивного інвентарю та створили аксесуари, якими тепер обладнані тренажерні зали преміальних готелів Європи.
  Гантелі HS703 - фото 1
  Гантелі HS703 - фото 2
  Гантелі HS703 - фото 3
  Гантелі HS703 - фото 4
  specification
  Характеристики
  • Комплект

   2 шт.
  • Вага 1 гантелі

   2 кг
  • Матеріал стрижня

   Сталь
  • Матеріал корпусу

   Американський горіх, латунь
  • Країна виробництва

   Німеччина
  Аксесуари
  (2)
  Термокухоль HT800 bg
  2 000
  Термокружка HT800 bg BORK Термокухоль HT800 bg
  Термокухоль HT800 bk
  2 000
  Термокружка HT800 bk BORK Термокухоль HT800 bk
  boutique