Ваше місто
Київ?
cart
Введіть назву населеного пункту
Перевірте правильність введення
  Гантелі HS702
  Дизайнерські рішення для посилення ефекту тренувань
  Гантели HS702
  Тренування класу люкс
  Гантелі BORK вагою 1,5 кг кожна зроблені вручну в Німеччині. Вони поєднують у собі мінімалістичний дизайн і максимальну функціональність. Спортивні аксесуари посилять ефект вправ на всі групи м'язів, особливо на біцепси, трицепси, плечі та спину.
  2 гантелі вагою 1,5 кг кожна зроблені вручну в Німеччині. Ці спортивні аксесуари посилять ефект вправ на всі групи м'язів, особливо на біцепси, трицепси, плечі та спину.
  Гантели HS702
  Перевага у деталях
  Аксесуари виготовлені з деревини американського горіха зі сталевим стрижнем всередині і декоративними елементами з латуні. Зовнішня частина корпусу покрита протиковзким лаком і має завжди індивідуальний малюнок.
  Гантелі виготовлені з деревини американського горіха зі сталевим стрижнем і декоративними елементами з латуні. Зовнішня частина корпусу покрита протиковзким лаком і має завжди індивідуальний малюнок.
  Гантели HS702
  Сміливий погляд на дизайн
  Незвичайну конструкцію гантелей розробили 2 молодих німецьких дизайнери. Вони повністю переосмислили зовнішній вигляд спортивного інвентарю та створили бездоганні аксесуари, якими тепер обладнані тренажерні зали преміальних готелів Європи.
  Незвичайну конструкцію гантелей розробили 2 німецьких дизайнери. Вони повністю переосмислили зовнішній вигляд спортивного інвентарю та створили аксесуари, якими тепер обладнані тренажерні зали преміальних готелів Європи.
  Гантели BORK HS702 - фото 1
  Гантели BORK HS702 - фото 2
  Гантели BORK HS702 - фото 3
  Гантели BORK HS702 - фото 4
  specification
  Характеристики
  • Комплект

   2 шт.
  • Вага 1 гантелі

   1,5 кг
  • Матеріал стрижня

   Сталь
  • Матеріал корпусу

   Американський горіх, латунь
  • Країна виробництва

   Німеччина
  Аксесуари
  (2)
  Термокружка BORK HT800 bg
  2 000
  Термокружка HT800 bg BORK Термокружка BORK HT800 bg
  Термокружка BORK HT800 bk
  2 000
  Термокружка HT800 bk BORK Термокружка BORK HT800 bk
  boutique