Введіть назву населеного пункту
Перевірте правильність введення
  Набір ракеток для фрескобола HP 502
  Комплект аксесуарів для популярного на пляжах Бразилії виду активного відпочинку з унікальним партнерським стилем гри
  Набор для пляжного тенниса HP502 BORK
  Активна гра, що набирає популярність
  Фрескобол (також маткот або рашеттоні) — бразильський пляжний вид спорту, що відрізняється від інших відсутністю конкуренції між гравцями. Мета — разом з партнером відбивати м'яч, не допускаючи, щоб він торкнувся землі. Жодних складних правил, лише задоволення від веселої гри з друзями.
  Фрескобол — бразильський пляжний вид спорту, що відрізняється від інших відсутністю конкуренції між гравцями. Мета проста — разом з партнером відбивати м'яч, не допускаючи, щоб він торкнувся землі.
  Набор для пляжного тенниса HP502 BORK
  Ракетки з тропічних порід деревини
  Ракетки для цієї гри довжиною 44 см і шириною 20 см виготовлені з тропічних порід деревини і відрізняються легкістю — вага кожної становить усього 380 г. Тому аксесуари підійдуть для гравців будь-якого віку.
  Ракетки для гри 44см*20см виготовлені з тропічних порід деревини і відрізняються легкістю — вага кожної становить усього 380 г.
  Набор для пляжного тенниса HP502 BORK
  Зручна система зберігання
  Набір складається з 2 ракеток і 2 м'ячів для гри у фрескобол. Усі елементи компактно складаються у спеціальну сумку для зручного перенесення та зберігання. Також у колекції BORK представлені спеціальні підставки для зберігання аксесуарів.
  Набір складається з 2 ракеток і 2 м'ячів для фрескобола. Усі елементи компактно складаються у спеціальну сумку для зручного перенесення та зберігання.
  video

  Характеристики
  Ракетки 2 шт.
  М'ячі 2 шт.
  Чохол для зберігання 1 шт.
  Вага ракетки 380 г
  Вага набору 1,05 кг
  Країна виробництва Бразилія
  Аксесуари
  (1)
  Термокухоль HT800 bk
  2 600
  Термокружка HT800 bk BORK Термокухоль HT800 bk