Введіть назву населеного пункту
Перевірте правильність введення
  Гребний тренажер D673
  Дизайнерське рішення для розвитку м'язів всього тіла
  Удостоєний нагороди
  iF Desiagn Award
  Тренування класу люкс
  Гребний тренажер є одним із найбільш функціональних рішень для занять спортом. Під час роботи на ньому працюють 85% м'язів всього тіла і тонізується серцево-судинна система. Гребний тренажер BORK не схожий ні на один інший: дизайнерську новинку з Німеччини з корпусом з італійського горіха вам захочеться поставити на чільне місце.
  Під час занять на гребному тренажері працюють 85% м'язів усього тіла і тонізується серцево-судинна система. При цьому модель BORK не схожа ні на одну іншу: дизайнерську новинку з Німеччини з корпусом з італійського горіха вам захочеться поставити на чільне місце.
  Аналог справжньою веслування
  Тренажер працює на основі системи гідроопору: лопаті в резервуарі з водою створюють природний опір, як при справжньому веслуванні. Крім максимально реалістичних умов процес відрізняється медитативним ефектом: звук води розслабляє нервову систему.
  Лопаті в резервуарі з водою створюють природний опір, як при справжньому веслуванні. Крім максимально реалістичних умов така система гідроопору забезпечує медитативний ефект: звук води розслабляє нервову систему.
  Персональна програма занять
  На інтерактивному дисплеї на вибір пропонуються 3 автоматичні програми: контроль часу, дистанції і змагання зі штучним інтелектом з 9 рівнями складності. Також ви можете зберегти персональні налаштування тренування для себе або інших членів сім'ї, створивши в меню до 6 облікових записів.
  На інтерактивному дисплеї пропонуються 3 автопрограми: контроль часу, дистанції і змагання з комп'ютером. Також ви можете зберегти персональні налаштування тренування для себе або інших членів сім'ї, створивши до 6 облікових записів.
  Відстеження вашого стану
  Для контролю кардіонавантаження у комплектації передбачений пульсометр. Аналогічний прилад використовують професійні спортсмени. Він зручно кріпиться на грудях і автоматично синхронізується з тренажером BORK.
  Для контролю кардіонавантаження у комплектації передбачений пульсометр. Аналогічний прилад використовують професійні спортсмени. Він зручно кріпиться на грудях і автоматично синхронізується з тренажером BORK.
  Продумана конструкція
  Тренажер зручно зберігати: його можна пересувати за допомогою роликів і ставити вертикально до стіни. Для комфорту під час занять передбачено кріплення для ніг з регулюванням ширини ступні.
  Тренажер зручно зберігати: його можна пересувати за допомогою роликів і ставити вертикально до стіни. Кріплення для ніг з регулюванням ширини ступні забезпечить комфорт під час занять.
  specification
  Характеристики
  Автоматичні програми 3
  Персональні програми 1
  Облікові записи 6
  Вага тренажера 40 кг
  Термін гарантії 1 рік
  Макс. вага користувача 120 кг
  Макс. зріст користувача 210 см
  Тип акумуляторів AA×4
  Пульсометр Є
  Дисплей Сенсорний
  Ролики для переміщення Є
  Матеріал резервуара Пластик
  Матеріал корпусу Горіх, сосна, алюміній
  Країна виробництва Німеччина
  Аксесуари
  (3)
  Еспандер HS704
  6 400
  Эспандер HS704 BORK Еспандер HS704
  Термокухоль HT800 bk
  2 600
  Термокружка HT800 bk BORK Термокухоль HT800 bk
  Генератор водневої води HW600
  15 600
  Генератор водородной воды HW600 gg Генератор водневої води HW600