Введіть назву населеного пункту
Перевірте правильність введення
  Бігова доріжка D671
  Компактний тренажер із висувним поручнем, що ідеально доповнить інтер'єр кабінету, спальні або фітнес-залу
  Доступний екземпляр із бутика
  Удостоєна нагороди
  iF Desiagn Award
  Тренування не виходячи з дому чи офісу
  Для підтримки ідеальної форми важливо тренуватися регулярно. Бігова доріжка BORK стане кращим рішенням для занять спортом в будь-який зручний час і при цьому ідеально впишеться в сучасний інтер'єр будинку або офісу.
  Для підтримки форми важливо тренуватися регулярно. Компактна бігова доріжка BORK з висувним поручнем стане найкращим рішенням для занять спортом у зручний час і ідеально впишеться в інтер'єр будинку або офісу.
  Швидкість до 12 км/год
  Максимальна швидкість руху — 12 км/год. Ви можете поступово збільшувати темп, рухатися з постійною швидкістю або тренуватися інтервально, чергуючи швидку ходьбу і біг на високій швидкості. Для руху зі швидкістю понад 6 км/год необхідно підняти поручень з метою безпеки.
  Максимальна швидкість руху — 12 км/год. Ви можете поступово збільшувати темп, рухатися з постійною швидкістю або тренуватися інтервально. Для бігу зі швидкістю понад 6 км/год необхідно підняти поручень.
  Автоматичний і ручний режим керування
  Для підвищення або зниження швидкості просто зробіть крок на передню або задню частину полотна відповідно. Регулювати темп можна і вручну за допомогою пульта керування. На екрані пульта відображаються загальна кількість кроків, відстань, час і швидкість руху.
  Для підвищення або зниження швидкості зробіть крок на передню або задню частину полотна відповідно. Регулювати темп можна і вручну за допомогою пульта керування. На екрані пульта відображаються число кроків, відстань, час і швидкість руху.
  Продумана конструкція
  Полотно доріжки вироблене з нековзкого матеріалу і відрізняється поліпшеною амортизацією. У конструкції висувного поручня передбачено спеціальне кріплення для планшета, щоб тренування приносило максимальну користь і задоволення.
  Полотно доріжки з нековзкого матеріалу відрізняється поліпшеною амортизацією. У конструкції висувного поручня передбачено спеціальне кріплення для планшета.
  video

  specification
  Характеристики
  Потужність 746 Вт
  Швидкість 0,8-12,0 км/год
  Макс. вага користувача 110 кг
  Вага доріжки 33,2 кг
  Термін гарантії 1 рік
  Число режимів 2
  Крок зміни швидкості 0,5 км/год
  Макс. вік користувача 60 років
  Поручень Є
  Пульт керування Є
  Дисплей Є
  Ролики для переміщення Є
  Матеріал корпусу Пластик
  Аксесуари
  (3)
  Еспандер HS704
  6 400
  Эспандер HS704 BORK Еспандер HS704
  Термокухоль HT800 bk
  2 600
  Термокружка HT800 bk BORK Термокухоль HT800 bk
  Генератор водневої води HW600
  15 600
  Генератор водородной воды HW600 gg Генератор водневої води HW600