cart
Введіть назву населеного пункту
Перевірте правильність введення
  Електросамокат L602
  Модний засіб пересування у бездоганному мінімалістичному корпусі
  Электросамокат BORK L602
  Ідеальне поєднання потужності та легкості
  Перед вами ексклюзивний електросамокат BORK з мінімалістичним дизайном. Жодної зайвої деталі: більшість дротів акуратно приховано, важелі вбудовані в панель керування. Рульова стійка виготовлена ​​з карбонового волокна, а панель — з магнію. У результаті ви отримуєте потужний електросамокат вагою всього 12 кг. Заряду акумулятора ємністю 9'000 мА·год вистачає для руху на відстань до 25 км, а відновити його можна за 4 години.
  Електросамокат BORK з мінімалістичним дизайном бездоганний у кожній деталі: більшість проводів акуратно приховані, важелі вбудовані в панель керування. Корпус виготовлений з карбонового волокна, а панель — з магнію. У результаті потужний електросамокат важить усього 12 кг. Акумулятора ємністю 9000 мА·год вистачає для пробігу до 25 км, а відновити заряд можна за 4 години.
  Электросамокат BORK L602
  Повний привід потужністю 500 Вт
  У кожне колесо вбудований мотор потужністю 250 Вт. Ви можете використовувати як один, так і два мотори одночасно. Під час руху з повним приводом крутний момент збільшується до 32 Н·м, завдяки чому ви можете швидко набирати швидкість і рухатися на підйом з ухилом до 15°. У налаштуваннях передбачені 3 швидкісних режими: до 15 км/год, до 20 км/год і до
  25 км/год.
  У кожне колесо вбудований мотор потужністю 250 Вт. Під час руху з повним приводом ви можете швидко набрати швидкість і рухатися на підйом з ухилом до 15°. Передбачені 3 швидкісних режими: до 15 км/год, до 20 км/год і до 25 км/год.
  Электросамокат BORK L602
  Детально продумана конструкція
  Електросамокат легко складається одним натисканням. Кермова стійка з японського карбонового волокна гарантує міцність при мінімальній вазі конструкції. Колеса діаметром 19,05 см стійкі до проколів і забезпечують оптимальну амортизацію під час руху. Для максимальної зручності електросамокат BORK має ступінь захисту від бризок IP54 і оснащений потужним ліхтарем для їзди вночі.
  Електросамокат легко складається одним натисканням. Кермова стійка з карбонового волокна гарантує міцність при мінімальній вазі конструкції. Колеса стійкі до проколів і забезпечують оптимальну амортизацію. Електросамокат має ступінь захисту від бризок IP54 і оснащений потужним ліхтарем для їзди вночі.
  specification
  Характеристики
  Макс. швидкість 25 км/год
  Число швидкісних режимів 3
  Макс. дистанція 25 км
  Ємність акумулятора 9 000 мА·год
  Число моторів 2
  Макс. потужність 500 Вт
  Макс. крутний момент 32 Н·м
  Кут підйому До 15°
  Макс. вага користувача 125 кг
  Макс. зріст користувача 198 см
  Вага 12,02 кг
  Термін гарантії 1 рік
  Гальма E-ABS
  Гальмівний шлях (на сухому покритті) 4 м
  Час заряджання 4-5 год
  Світло Передній LED 1,8 Вт і задній
  Захист від вологи IP54
  Діаметр колеса 19,05 см
  Висота шасі 8,3 см
  Тип шин Безкамерний
  Матеріал корпусу Вуглецеве  волокно, алюміній
  Матеріал панелі Магній
  Країна виробництва Китай
  Страна производства Китай