Введіть назву населеного пункту
Перевірте правильність введення
  Г'юмідор HQ805
  Професійне рішення преміум-класу для зберігання сигар
  Немає у продажу. Оберіть нову модель BORK із цієї категорії
  Аксесуари для зберігання та гардероба
  Хьюмидор HQ805 BORK
  Рішення класу люкс
  Г’юмідор — це професійний аксесуар для зберігання сигар. Він підтримує необхідний рівень вологості в межах 65-75%. При такому мікрокліматі сигари довгий час зберігають і примножують свій багатогранний смак та аромат.
  Г’юмідор — це професійний аксесуар для зберігання сигар. Він підтримує рівень вологості в межах 65-75%, при якому сигари довгий час зберігають і примножують свій багатогранний смак та аромат.
  Хьюмидор HQ805 BORK
  Ідеальні умови
  Для зберігання сигар в г’юмідорі передбачені система зволоження і гігрометр. Потрібний рівень вологості забезпечують 2 губки на внутрішній стороні кришки, які необхідно рясно змочувати водою 1 раз на місяць. Поточне значення можна побачити на гігрометрі.
  Потрібний рівень вологості забезпечують 2 губки на внутрішній стороні кришки. Їх необхідно рясно змочувати водою 1 раз на місяць для підтримки умов зберігання. Поточний рівень вологості можна побачити на гігрометрі.
  Хьюмидор HQ805 BORK
  Безпечне зберігання
  На 2 рівнях г'юмідора можна зберігати до 100 сигар. Зсередини аксесуар оброблений деревиною іспанського кедра, що вбирає в себе всі сторонні запахи. Систему можна закрити від сторонніх за допомогою ключа.
  На 2 рівнях г'юмідора можна зберігати до 100 сигар. Зсередини аксесуар оброблений деревиною кедра, що вбирає в себе всі сторонні запахи. Систему можна закрити від сторонніх за допомогою ключа.
  Хьюмидор HQ805 BORK
  Ручна робота, преміальні матеріали
  Корпус виконаний з високоякісної деревини горіха каналетто з матовим оздобленням. Лімітований г‘юмідор BORK виготовлений вручну в Італії і стане чудовим подарунком поціновувачу сигар. На ваше замовлення ми готові виготовити іменний аксесуар з персональної табличкою.
  Г'юмідор BORK виготовлений вручну в Італії. Корпус виконаний з високоякісної деревини горіха каналетто з матовим оздобленням. На ваше замовлення ми готові виготовити аксесуар з іменною табличкою.
  specification
  Характеристики
  Місткість До 100 сигар
  Висувні рівні 2 шт.
  Гігрометр Є
  Замок Є
  Ключ 1 шт.
  Матеріал корпусу Горіх каналетто
  Матеріал оздоблення Кедр
  Вага 4,5 кг
  Країна виробництва Італія