Введіть назву населеного пункту
Перевірте правильність введення
  Вішалка для костюма HQ802
  Ексклюзивний аксесуар у гардеробній для зберігання костюма

  159 600

  Купити За 1 клік

  159 600

  Вешалка для костюма HQ802 BORK
  Корпус з натуральних матеріалів
  Тримач з волоського горіха оброблений лаком для збереження структури і кольору деревини. Корпус доповнений елементами з латуні з хромованим покриттям. Вішалка, основа та деталі корпуса вручну оброблені натуральною волової шкірою рослинного дублення без додавання хімікатів і барвників.
  Корпус з волоського горіха оброблений лаком і доповнений елементами з латуні з хромованим покриттям. Вішалка, основа та деталі корпуса вручну оброблені натуральною шкірою без додавання хімікатів і барвників.
  Вешалка для костюма HQ802 BORK
  Зроблено вручну в Італії
  Тримач виготовлений вручну у Мілані, світовій столиці дизайну і моди. Майстерня розмістилася на місці фабрики, де раніше Річард Джінорі створював легендарні порцелянові вироби, які стали для італійців символом вишуканості. Сьогодні майстри прагнуть поєднувати традиції італійських виробників і сучасні технології, щоб у результаті у вашій оселі з'явилися по-справжньому ексклюзивні аксесуари.
  Тримач виготовлений вручну у Мілані, світовій столиці дизайну і моди. Майстри поєднують традиції італійських виробників і сучасні технології, щоб у результаті у вашій оселі з'явилися по-справжньому ексклюзивні аксесуари.
  Вешалка для костюма HQ802 BORK
  Кріплення для всіх елементів костюма
  У конструкції дизайнерського аксесуара продумана кожна деталь. Крім вішалки для піджака передбачені тримачі для брюк і взуття. Елітні годинники, запонки, затискачі для краватки та інші атрибути ділового стилю зручно складати на спеціальну підставку, а краватки і ремені вішати на бічні поперечини.
  В конструкції передбачені вішалка для піджака, тримачі для брюк і взуття. Годинники, запонки, затискачі для краватки та інші аксесуари зручно складати на спеціальну підставку, а краватки і ремені вішати на бічні поперечини.
  specification
  Характеристики
  Висота вішалки 130 см
  Ширина вішалки 49 см
  Матеріал корпусу Волоський горіх
  Матеріал оздоблення Натуральна шкіра
  Вішалка для піджака Є
  Тримач для брюк Є
  Підставка для взуття Є
  Підставка для аксесуарів Є
  Країна виробництва Італія
  Аксесуари
  (2)
  Система зберігання HA802
  31 600
  Система зберігання HA802
  Ложка для взуття HQ801
  39 600
  Ложка для обуви HQ801 BORK Ложка для взуття HQ801