Введіть назву населеного пункту
Перевірте правильність введення
  Вішалка для костюма HQ802
  Ексклюзивний аксесуар у гардеробній для зберігання костюма
  Вешалка для костюма HQ802 BORK
  Корпус з натуральних матеріалів
  Тримач з волоського горіха оброблений лаком для збереження структури і кольору деревини. Корпус доповнений елементами з латуні з хромованим покриттям. Вішалка, основа та деталі корпуса вручну оброблені натуральною волової шкірою рослинного дублення без додавання хімікатів і барвників.
  Корпус з волоського горіха оброблений лаком і доповнений елементами з латуні з хромованим покриттям. Вішалка, основа та деталі корпуса вручну оброблені натуральною шкірою без додавання хімікатів і барвників.
  Вешалка для костюма HQ802 BORK
  Зроблено вручну в Італії
  Тримач виготовлений вручну у Мілані, світовій столиці дизайну і моди. Майстерня розмістилася на місці фабрики, де раніше Річард Джінорі створював легендарні порцелянові вироби, які стали для італійців символом вишуканості. Сьогодні майстри прагнуть поєднувати традиції італійських виробників і сучасні технології, щоб у результаті у вашій оселі з'явилися по-справжньому ексклюзивні аксесуари.
  Тримач виготовлений вручну у Мілані, світовій столиці дизайну і моди. Майстри поєднують традиції італійських виробників і сучасні технології, щоб у результаті у вашій оселі з'явилися по-справжньому ексклюзивні аксесуари.
  Вешалка для костюма HQ802 BORK
  Кріплення для всіх елементів костюма
  У конструкції дизайнерського аксесуара продумана кожна деталь. Крім вішалки для піджака передбачені тримачі для брюк і взуття. Елітні годинники, запонки, затискачі для краватки та інші атрибути ділового стилю зручно складати на спеціальну підставку, а краватки і ремені вішати на бічні поперечини.
  В конструкції передбачені вішалка для піджака, тримачі для брюк і взуття. Годинники, запонки, затискачі для краватки та інші аксесуари зручно складати на спеціальну підставку, а краватки і ремені вішати на бічні поперечини.
  Характеристики
  • Висота вішалки

   130 см
  • Ширина вішалки

   49 см
  • Матеріал корпусу

   Волоський горіх
  • Матеріал оздоблення

   Натуральна шкіра
  • Вішалка для піджака

   Є
  • Тримач для брюк

   Є
  • Підставка для взуття

   Є
  • Підставка для аксесуарів

   Є
  • Країна виробництва

   Італія