Введіть назву населеного пункту
Перевірте правильність введення
  Ложка для взуття HQ801
  Ексклюзивний аксесуар з Італії для стильної гардеробної або кабінету
  Ложка для обуви HQ801 BORK
  Ексклюзивний аксесуар
  Ложка для взуття ручної роботи виготовлена ​​з рогу танзанського бика. Такий розкішний аксесуар ідеально впишеться в інтер'єр вбиральні або кабінету, а також стане статусним подарунком для поціновувача ексклюзиву.
  Ложка для взуття ручної роботи виготовлена ​​з рогу танзанського бика. Розкішний аксесуар ідеально впишеться в інтер'єр вбиральні або кабінету і стане статусним подарунком для поціновувача ексклюзиву.
  Ложка для обуви HQ801 BORK
  Тримач з натуральних матеріалів
  Для ложки передбачена підставка з латуні з хромованим покриттям. Основу тримача виконано з деревини волоського горіха. Деталі корпусу вручну оброблені натуральною шкірою рослинного дублення без додавання хімікатів і барвників.
  Для ложки передбачена підставка з латуні з хромованим покриттям. Основу тримача виконано з деревини волоського горіха. Деталі корпусу вручну оброблені натуральною шкірою.
  Ложка для обуви HQ801 BORK
  Зроблено вручну в Італії
  Ложка для взуття виготовлена вручну в Мілані, світовій столиці дизайну і моди. Майстерня розмістилася на місці фабрики, де раніше Річард Джінорі створював легендарні порцелянові вироби, які стали для італійців символом вишуканості. Сьогодні майстри прагнуть поєднувати традиції італійських виробників і сучасні технології, щоб у результаті у вашій оселі з'явилися по-справжньому ексклюзивні аксесуари.
  Ложка для взуття виготовлена вручну в Мілані, світовій столиці дизайну і моди. Майстри поєднують традиції італійських виробників і сучасні технології, щоб у результаті у вашій оселі з'явилися по-справжньому ексклюзивні аксесуари.
  specification
  Характеристики
  Довжина ложки 61 см
  Матеріал ложки Ріг бика
  Підставка для зберігання Є
  Висота підставки 37,5 см
  Площа основи 21,5*25,5 см
  Матеріал тримача Латунь
  Матеріал основи Волоський горіх
  Матеріал оздоблення Натуральна шкіра
  Країна виробництва Італія
  Аксесуари
  (1)
  Вішалка для костюма HQ802
  159 600
  Вешалка для костюма HQ802 BORK Вішалка для костюма HQ802