Введіть назву населеного пункту
Перевірте правильність введення
  Ложка для взуття HQ801
  Ексклюзивний аксесуар з Італії для стильної гардеробної або кабінету
  Ложка для обуви HQ801 BORK
  Ексклюзивний аксесуар
  Ложка для взуття ручної роботи виготовлена ​​з рогу танзанського бика. Такий розкішний аксесуар ідеально впишеться в інтер'єр вбиральні або кабінету, а також стане статусним подарунком для поціновувача ексклюзиву.
  Ложка для взуття ручної роботи виготовлена ​​з рогу танзанського бика. Розкішний аксесуар ідеально впишеться в інтер'єр вбиральні або кабінету і стане статусним подарунком для поціновувача ексклюзиву.
  Ложка для обуви HQ801 BORK
  Тримач з натуральних матеріалів
  Для ложки передбачена підставка з латуні з хромованим покриттям. Основу тримача виконано з деревини волоського горіха. Деталі корпусу вручну оброблені натуральною шкірою рослинного дублення без додавання хімікатів і барвників.
  Для ложки передбачена підставка з латуні з хромованим покриттям. Основу тримача виконано з деревини волоського горіха. Деталі корпусу вручну оброблені натуральною шкірою.
  Ложка для обуви HQ801 BORK
  Зроблено вручну в Італії
  Ложка для взуття виготовлена вручну в Мілані, світовій столиці дизайну і моди. Майстерня розмістилася на місці фабрики, де раніше Річард Джінорі створював легендарні порцелянові вироби, які стали для італійців символом вишуканості. Сьогодні майстри прагнуть поєднувати традиції італійських виробників і сучасні технології, щоб у результаті у вашій оселі з'явилися по-справжньому ексклюзивні аксесуари.
  Ложка для взуття виготовлена вручну в Мілані, світовій столиці дизайну і моди. Майстри поєднують традиції італійських виробників і сучасні технології, щоб у результаті у вашій оселі з'явилися по-справжньому ексклюзивні аксесуари.
  Ложка для взуття HQ801 - фото 1
  Ложка для взуття HQ801 - фото 2
  Ложка для взуття HQ801 - фото 3
  Ложка для взуття HQ801 - фото 4
  Характеристики
  • Довжина ложки

   61 см
  • Матеріал ложки

   Ріг бика
  • Підставка для зберігання

   Є
  • Висота підставки

   37,5 см
  • Площа основи

   21,5*25,5 см
  • Матеріал тримача

   Латунь
  • Матеріал основи

   Волоський горіх
  • Матеріал оздоблення

   Натуральна шкіра
  • Країна виробництва

   Італія
  boutique