Введіть назву населеного пункту
Перевірте правильність введення
  Сейф HA800
  Ексклюзивний аксесуар з Флоренції для зберігання найдорожчих вам прикрас
  Сейф HA800 BORK
  Рішення класу люкс
  Ексклюзивний сейф BORK зроблений вручну в Італії для зберігання коштовностей і годинників. Він оберігає ювелірні вироби від сонячних променів, високої температури та вологості. Для кожного аксесуара передбачений окремий відсік, щоб прикраси не пошкодилися у разі контакту між собою і зберегли бездоганний вигляд.
  Ексклюзивний сейф зроблений вручну в Італії для зберігання коштовностей і годинників. Він оберігає ювелірні вироби від сонячних променів, високої температури та вологості. Для кожного аксесуара передбачений окремий відсік, щоб прикраси не пошкодилися у разі контакту між собою.
  Сейф HA800 BORK
  Продумана конструкція
  За сталевими дверима сейфа знаходяться 6 висувних рівнів різної висоти. У них розташовані панелі для ювелірних виробів: кольє, сережок, годинників, браслетів, кілець. Наповнення цих висувних рівнів може бути змінено за вашим замовленням.
  За сталевими дверима сейфа знаходяться 6 висувних рівнів різної висоти з панелями для кольє, сережок, годинників, браслетів, кілець. Наповнення цих висувних рівнів може бути змінено за вашим замовленням.
  Сейф HA800 BORK
  Безпечне зберігання
  Ваші найцінніші прикраси завжди будуть під надійним захистом. Сейф закривається за допомогою біометричного замка. Ви можете зберегти до 100 відбитків пальців різних користувачів, надавши їм доступ до коштовностей. У разі необхідності відкрити систему можна за допомогою ключа.
  Сейф надійно закривається за допомогою біометричного замка. Ви можете зберегти до 100 відбитків пальців близьких, надавши їм доступ до прикрас. У разі необхідності відкрити систему можна за допомогою ключа.
  Сейф HA800 BORK
  Ручна робота, преміальні матеріали
  Корпус виконаний з цінної деревини горіха каналетто. Внутрішня поверхня панелей оббита ультразамшою. Ручки сейфа покриті 24-каратним золотом.
  Корпус виконаний з деревини горіха каналетто. Поверхня панелей оббита ультразамшою. Ручки сейфа покриті 24-каратним золотом.
  specification
  Характеристики
  Висувні рівні 6 шт.
  Біометричний замок Є
  Об'єм пам'яті До 100 відбитків
  Ключ 1 шт.
  Матеріал корпусу Горіх каналетто
  Покриття панелей Ультразамша
  Покриття ручок Золото 999-ої проби
  Вага 77 кг
  Країна виробництва Італія