Введіть назву населеного пункту
Перевірте правильність введення
  Світлодіодна лампа L781
  Ексклюзивний дизайн у поєднанні зі збільшеною яскравістю та площею освітлення
  Немає у продажу. Оберіть нову модель BORK із цієї категорії
  Електроаксесуари
  Настольная лампа L780 BORK
  Налаштування параметрів світла
  Ви можете вибрати бажану яскравість світла і колірну температуру: розслабляюче тепле світло, нейтральне або холодне денне освітлення, що підходить для сконцентрованої роботи. Крім ручного регулювання, є 3 режими зі збереженими параметрами: «Читання», «Релакс» і «Нічник».
  Ви можете вибрати яскравість світла і колірну температуру: розслабляюче тепле світло, нейтральне або холодне денне освітлення. Крім ручного регулювання, є 3 запрограмованих режими: «Читання», «Релакс» і «Нічник».
  Настольная лампа L780 BORK
  Бездоганний дизайн
  Корпус виконаний з цілісного алюмінію за технологією Unibody. Її також використовують для виробництва культових гаджетів і автомобілів класу люкс. Абсолютно гладка конструкція, оригінальний дизайн і сенсорна панель керування роблять лампу функціональною прикрасою кабінету або зони відпочинку.
  Корпус виконано з цілісного алюмінію за технологією Unibody, що використовується для виробництва культових гаджетів і автомобілів класу люкс. Усе керування здійснюється одним дотиком за допомогою сенсорної панелі.
  Настольная лампа L780 BORK
  Безпечні та енергоефективні світлодіоди
  Світлодіодна лампа L781 відрізняється високою яскравістю — 760 лм. Потужний світловий потік створюється сучасними безпечними для зору світлодіодами, які зберігають до 90% електроенергії у порівнянні з традиційними лампами розжарювання. Ці енергоефективні джерела світла можуть служити більше 25 років.
  Світлодіодна лампа L781 відрізняється високою яскравістю — 760 лм. Потужний світловий потік створюється сучасними безпечними для зору світлодіодами, які зберігають до 90% електроенергії у порівнянні з традиційними лампами розжарювання.
  specification
  Характеристики
  Потужність 14 Вт
  Функція бездротової зарядки Немає
  Світловий потік 760 лм
  Вага 1,1 кг
  Термін гарантії 1 рік
  Число режимів 3
  Регулювання яскравості світла Є
  Діапазон яскравості 10-100%
  Регулювання колірної темп-ри Є
  Кольорова температура 2700-5700 К
  Індекс передачі кольору ≥ 80 Ra
  Матеріал корпусу Алюміній
  Країна виробництва Китай