Введіть назву населеного пункту
Перевірте правильність введення
  Піч для піци W710
  Перше рішення для приготування справжньої італійської піци вдома
  Печь для пиццы W710 BORK
  Справжня італійська піца у вас вдома
  Піч BORK — перше рішення для приготування вдома правильної італійської піци. Ви можете зробити будь-яку варіацію цієї страви: на сковороді, на середньому або тонкому тісті. Все запікається моментально: наприклад, за 2 хвилини ви приготуєте неаполітанську піцу, як у кращій піцерії Італії.
  Це перше рішення для приготування вдома правильної італійської піци. Ви можете зробити будь-яку варіацію цієї страви: на сковороді, на середньому або тонкому тісті. Все запікається моментально: наприклад, неаполітанська піца буде готова усього за 2 хвилини.
  Печь для пиццы W710 BORK
  Запатентована система нагрівання
  Прилад повторює класичний спосіб приготування піци: нагрівальні елементи знаходяться під каменем і зверху для підсмажування скоринки. Запатентована технологія нагрівання й розподілу тепла Element IQ створює жар за принципом дров'яної печі. Ви можете регулювати колір верхньої скоринки: від ніжної світлої до хрусткої підсмаженої.
  Прилад повторює класичний спосіб приготування піци: нагрівальні елементи знаходяться під каменем і зверху для підсмажування скоринки. Запатентована технологія Element IQ створює жар за принципом в дров'яної печі. Ви можете регулювати колір верхньої скоринки: від світлої до хрусткої.
  Печь для пиццы W710 BORK
  Максимальна різноманітність смаків
  Завдяки широкому діапазону температури від 160 до 400 °C в печі можна готувати французький багет або сендвічі з начинками за невисокої температури, неаполітанську піцу з правильною леопардовою скоринкою при 350 °C, або при максимальному нагріванні запекти овочі, як на вугіллі.
  Завдяки широкому діапазону температури 160-400 °C в печі можна готувати французький багет або сендвічі з начинками за невисокої температури, пироги, неаполітанську піцу з правильною скоринкою і запекти овочі, як на вугіллі.
  Печь для пиццы W710 BORK
  Автоматичні програми
  В меню є 7 програм: для підігрівання багетів і сендвічів з начинкою, запікання овочів, приготування замороженої піци, випічки пирогів або піци на товстому тісті на сковороді, піци на середньому тісті, тонкому тісті і в неаполітанському стилі.
  В меню є 7 програм: для підігрівання багетів і сендвічів з начинкою, запікання овочів, розморожування піци, випічки пирогів або піци на товстому тісті на сковороді, піци на середньому тісті, тонкому тісті і в неаполітанському стилі.
  Печь для пиццы W710 BORK
  Надійна теплоізоляція
  Корпус печі виготовлений з нержавіючої сталі. Він має ефективну термоізоляцію: підтримує високу температуру в камері, мінімально нагріваючи зовнішні поверхні. У комплектації передбачено все, що потрібно для запікання: камінь для піци, чавунна сковорода і лопатка.
  Корпус з нержавіючої сталі має ефективну термоізоляцію: підтримує високу температуру в камері, мінімально нагріваючи зовнішні поверхні. У комплектації передбачені камінь для піци, чавунна сковорода і лопатка.
  specification
  Характеристики
  Потужність 1735-2065 Вт
  Діаметр піци 30 см
  Температура нагрівання 160-400 °C
  Число програм 7
  Лопатка для піци Є
  Сковорода для піци Є
  Камінь для піци Є
  Матеріал каменю Кордієрит
  Матеріал камери Нержавіюча сталь
  Матеріал корпусу Нержавіюча сталь
  Вага 17 кг
  Термін гарантії 1 рік
  Країна виробництва Китай