Введіть назву населеного пункту
Перевірте правильність введення
  Мобільний холодильник Z630
  Рішення преміум-класу для збереження свіжості продуктів
  Немає у продажу. Оберіть нову модель BORK із цієї категорії
  Мобільний холодильник
  Портативне рішення для зберігання продуктів
  Мобільний холодильник Z630 зберігає свіжість продуктів і підтримує потрібну температуру страв і напоїв. Його зручно брати з собою на пікнік, у тривалу подорож або у поїздку за покупками.
  Мобільний холодильник зберігає свіжість продуктів і підтримує потрібну температуру страв і напоїв. Його зручно брати на пікнік, у подорож або у поїздку за покупками.
  Охолодження і підігрів продуктів
  Система може працювати як на охолодження продуктів до температури -18°C, так і на нагрівання до +55°C. З таким портативним холодильником в поїздках ви завжди матимете морозиво і прохолодні напої на пікніку влітку або гарячий чай і апетитні сендвічі на лижній прогулянці.
  Система може працювати як на охолодження продуктів до -18°C, так і на нагрівання до +55°C. В поїздках ви завжди матимете морозиво і прохолодні напої влітку або гарячий чай і апетитні сендвічі на лижній прогулянці.
  Преміальний дизайн
  Мобільний холодильник оснащений сенсорною панеллю керування і дисплеєм для зручного вибору параметрів. Лаконічна система у стильному колірному рішенні буде виглядати чудово в автомобілі преміум-класу.
  Холодильник оснащений сенсорною панеллю керування і дисплеєм для зручного вибору параметрів. Лаконічна система у стильному колірному рішенні буде виглядати чудово в автомобілі преміум-класу.
  specification
  Характеристики
  Потужність 12/24 Вт
  Об'єм 12 л
  Діапазон температури −18…+55 °C
  Вага 8,6 кг
  Термін гарантії 1 рік
  Функція охолодження Є
  Функція нагрівання Є
  Режим ECO Є
  Дисплей Є
  Довжина шнура 2,35 м
  Матеріал корпусу Пластик
  Країна виробництва Китай