cart
Введіть назву населеного пункту
Перевірте правильність введення
  Міксер B811
  Потужний планетарний міксер у сталевому корпусі
  Миксер B811 BORK
  Скляна чаша
  Міксер оснащений скляною чашею об'ємом 4,7 л. Вона легко переміщується завдяки зручним ручкам і надійно кріпиться у ніші. У комплект також входить кришка і знімний обід для захисту від бризок з жолобом для додавання інгредієнтів.
  Міксер оснащений скляною чашею об'ємом 4,7 л зі зручними ручками. У комплект також входить кришка і знімний обід для захисту від бризок з жолобом для додавання інгредієнтів.
  Миксер B811 BORK
  Повний набір насадок
  Для міксера передбачені 4 насадки: для збивання, замішування щільного тіста, приготування сумішей для тортів і глазурі, а також унікальна насадка для замішування пюре та інших легких сумішей, що скорочує час роботи на 40%.
  Для міксера передбачені 4 насадки: для збивання, замішування щільного тіста, приготування сумішей для тортів і глазурі, а також унікальна насадка для замішування пюре та інших легких сумішей.
  Миксер B811 BORK
  Висока потужність
  Надійний двигун із високою потужністю 1200 Вт дозволяє швидко та ефективно змішувати різні інгредієнти, а планетарна схема руху насадок гарантує ніжну консистенцію суміші.
  Надійний двигун із високою потужністю 1200 Вт дозволяє швидко та ефективно змішувати різні інгредієнти, а планетарна схема руху насадок гарантує ніжну консистенцію суміші.
  Миксер B811 BORK
  Інтелектуальний контроль потужності
  Система автоматично підбирає оптимальну потужність роботи для обраного типу і кількості інгредієнтів. 12 швидкостей служать для контролю процесу змішування. Міксер додатково оснащений таймером зі зворотним відліком часу, що автоматизує роботу з ним.
  Система підбирає оптимальну потужність на основі типу та кількості інгредієнтів. 12 швидкостей служать для контролю процесу змішування. Таймер зі зворотним відліком часу дозволяє автоматизувати роботу з міксером.
  Миксер B811 BORK
  Низький рівень шуму та вібрації
  Продумана конструкція і чудова якість матеріалів у конструкції міксера зводять до мінімуму вібрації і шум під час роботи.
  Продумана конструкція і чудова якість матеріалів у конструкції моделі зводять до мінімуму вібрації і шум під час приготування страв.
  video

  specification
  Характеристики
  Потужність 1200 Вт
  Система змішування Планетарна
  Об'єм скляної чаші 4,7 л
  Число режимів 4
  Число швидкостей 12
  Вага 10,1 кг
  Термін гарантії 1 рік
  Насадка-кулінар Є
  Насадка-тістомісильник Є
  Насадка-збивач Є
  Насадка-кондитер Є
  Налаштування таймера До 59 хв 59 сек
  Плавне регулювання швидкості Є
  Контроль постійної швидкості Є
  Пластиковий обід чаші Є
  Жолоб для додавання інгредієнтів Є
  Лопатка Є
  Система безпеки Автоматична
  Довжина кабелю 1,15 м
  Матеріал корпусу Нержавіюча сталь
  Країна виробництва Китай
  Аксесуари
  (3)
  Сотейник BORK HU700
  Сотейник HU700 BORK Сотейник BORK HU700
  Столові прилади BORK HN520
  11 200
  Столовые приборы HN520 Столові прилади BORK HN520
  Ніж для нарізки HN503
  4 400
  Нож для нарезки HN503 BORK Ніж для нарізки HN503