Введіть назву населеного пункту
Перевірте правильність введення
  Масажер для тіла D613
  Компактний гаджет для розслаблення
  Удостоен награды
  RedDot Design Award
  Массажер для тела D613 BORK
  Ефективний релакс-ритуал
  Масажер BORK ефективно знімає напругу зі всього тіла після активного дня. Він відрізняється компактністю та ергономічною конструкцією. Гаджет з матовим покриттям корпусу вагою всього від 455 г комфортно утримувати в руці під час масажу всіх м'язів тіла.
  Масажер BORK ефективно знімає напругу зі всього тіла після активного дня. Гаджет з матовим покриттям корпусу вагою від 455 г комфортно утримувати в руці під час масажу всіх м'язів тіла.
  Массажер для тела D613 BORK
  3 насадки у комплекті
  Кругла насадка призначена для розслаблення великих м'язів спини і стегон. Плоский аксесуар підходить для масажу рук, плечей, грудей і шиї. За допомогою краплеподібної насадки зручно опрацьовувати зв'язки і малі групи м'язів на руках, литках та стопах. Всі аксесуари зручно зберігати разом з масажером в чохлі з тканини.
  Кругла насадка призначена для розслаблення великих м'язів спини і стегон, плоска — для масажу рук, плечей, грудей і шиї. За допомогою краплеподібної насадки зручно опрацьовувати зв'язки і малі групи м'язів на руках, литках та стопах. Всі аксесуари зручно зберігати в чохлі з тканини.
  Массажер для тела D613 BORK
  Параметри роботи
  Для підбору інтенсивності масажу передбачені 3 швидкості. Встановити режим можна одним рухом регулятора у верхній частині масажера. Повного заряду акумулятора вистачає на 3 години роботи, після чого його можна відновити за 3 години при підключенні до мережі.
  Для підбору інтенсивності масажу передбачені 3 швидкості. Встановити режим можна одним рухом регулятора у верхній частині масажера. Повного заряду акумулятора вистачає на 3 години роботи.
  specification
  Характеристики
  Потужність 25 Вт
  Ємність акумулятора 1900 мА/год
  Час роботи на 1 заряді 3-4 год
  Число насадок 3 шт.
  Число швидкостей 3
  Швидкість 2000, 2600, 3100 уд./хв
  Функція нагрівання Немає
  Вага без насадки 0,455 кг
  Термін гарантії 1 рік
  Час заряджання 2-3 год
  Матеріал корпусу Пластик
  Країна виробництва Китай
  Аксесуари
  (3)
  Гантелі HS701
  4 000
  Гантели HS701 Гантелі HS701
  Еспандер HS704
  6 400
  Эспандер HS704 BORK Еспандер HS704
  Термокухоль HT800 bk
  2 600
  Термокружка HT800 bk BORK Термокухоль HT800 bk