Введіть назву населеного пункту
Перевірте правильність введення
  Масажер для тіла D612
  Фітнес-гаджет для зняття напруги у м'язах після інтенсивних тренувань
  Массажер для тела D612 BORK
  Необхідний аксесуар для спортсменів
  Масажер призначений для інтенсивного впливу на різні групи м'язів. Він знімає напругу після тренувань, покращує циркуляцію крові, повертає рухливість і прискорює відновлення після силових навантажень.
  Масажер призначений для інтенсивного впливу на м'язи. Він знімає напругу після тренувань, покращує циркуляцію крові, повертає рухливість і прискорює відновлення після силових навантажень.
  Массажер для тела D612 BORK
  4 насадки у комплекті
  Плоска насадка універсальна для масажу всіх частин тіла. Аксесуар з подвійним наконечником підходить для шиї і області хребта. За допомогою краплеподібної насадки зручно опрацьовувати зв'язки і малі групи м'язів на руках і литках, за допомогою круглої — великі м'язи на спині, ногах, шиї і плечах.
  Плоска насадка універсальна для масажу всіх частин тіла. Аксесуар з подвійним наконечником підходить для шиї і області хребта. За допомогою краплевидної насадки зручно опрацьовувати зв'язки і малі м'язи на руках і литках, за допомогою круглої — великі м'язи на спині, ногах, шиї і плечах.
  Массажер для тела D612 BORK
  Вибір інтенсивності
  Залежно від стану м'язів і персональних відчуттів ви можете вибрати один з 5 режимів, що відрізняються інтенсивністю масажу. Встановити режим можна одним дотиком на панелі керування у верхній частині масажера.
  Ви можете вибрати один з 5 режимів, що відрізняються інтенсивністю масажу. Встановити режим можна одним дотиком на панелі керування.
  Массажер для тела D612 BORK
  Робота від акумулятора
  Повного заряду акумулятора достатньо для роботи до 4 годин. Відновити заряд можна також за 4 години при підключенні гаджета до мережі. Масажер зручно тримати навіть під час тривалої роботи завдяки ергономічній нековзкій рукоятці.
  Повного заряду акумулятора достатньо для роботи до 4 годин, відновити заряд можна також за 4 години. Масажер зручно тримати навіть під час тривалої роботи завдяки ергономічній нековзкій рукоятці.
  video

  specification
  Характеристики
  Потужність 30 Вт
  Ємність акумулятора 2550 мА/год
  Число насадок 4 шт.
  Число режимів 5
  Функція нагрівання Немає
  Вага 0,95 кг
  Термін гарантії 1 рік
  Час заряджання 4 год
  Матеріал корпусу Пластик, гума
  Країна виробництва Китай
  Аксесуари
  (2)
  Термокухоль HT800 bk
  2 600
  Термокружка HT800 bk BORK Термокухоль HT800 bk
  Упори для віджимань HS814
  9 600
  Упоры для отжимания HS814 BORK Упори для віджимань HS814