cart
Введіть назву населеного пункту
Перевірте правильність введення
  Масажер для очей D608
  Компактний гаджет зі зручною складаною конструкцією
  Массажер для глаз D601 BORK
  Сприятливий вплив на здоров'я
  Масажер впливає на 4 точки акупунктури. Завдяки масажу цих зон поліпшується самопочуття, нормалізується кровообіг, проходять головні болі. Прилад знімає зорову напругу, розслабляючи м'язи навколо очей. Сеанс супроводжується звуками природи для більш глибокої релаксації.
  Масажер впливає на 4 точки акупунктури, завдяки чому поліпшується самопочуття, проходять головні болі. Прилад знімає зорову напругу, розслабляючи м'язи навколо очей. Сеанс супроводжується звуками природи для більш глибокої релаксації.
  Массажер для глаз D601 BORK
  3 режими масажу і функція прогрівання
  Гаджет має 3 режими, що поєднують тиск масажних елементів і функцію прогрівання для максимально ефективного розслаблення м'язів. У режимі SOFT прогрівається зона навколо очей, у режимі MED поєднується робота компресійних подушок із середньою інтенсивністю і прогрівання шкіри, у режимі HARD елементи діють без прогрівання з високою інтенсивністю.
  У режимі SOFT масажер прогріває шкіру для ефективного розслаблення м'язів. У режимі MED поєднуються прогрівання і робота компресійних подушок із середньою інтенсивністю. У режимі HARD елементи діють без прогрівання з високою інтенсивністю.
  Массажер для глаз D601 BORK
  Детально продумана конструкція
  Завдяки складаній конструкції масажер зручно зберігати вдома і брати з собою для розслаблення в поїздках або перервах під час робочого дня. Внутрішнє покриття виконане з еко-шкіри для зручного очищення і гарантії гігієнічного використання.
  Завдяки складаній конструкції масажер зручно брати з собою для розслаблення в поїздках або перервах протягом дня. Внутрішню поверхню з еко-шкіри зручно очищати, що гарантує гігієнічне використання.
  video

  specification
  Характеристики
  Потужність 5 Вт
  Число режимів 3
  Функція обігріву шкіри Є
  Вага 0,275 кг
  Термін гарантії 1 рік
  Ємність акумулятора 1150 мА/год
  Час заряджання 1 год
  USB-кабель Є
  Чохол для зберігання Є
  Матеріал внутр. покриття Еко-шкіра
  Матеріал зовн. покриття Текстиль
  Країна виробництва Китай
  Аксесуари
  (2)
  Масажер для рук D604
  5 600
  Массажер для рук D604 BORK Масажер для рук D604
  Масажер для голови D603
  4 000
  Массажер для головы D603 BORK Масажер для голови D603