Введіть назву населеного пункту
Перевірте правильність введення
  Гідромасажер для очей D607
  Гаджет, який використовує воду як головний елемент масажу
  Немає у продажу. Оберіть нову модель BORK із цієї категорії
  Масажери
  Удостоєний нагород
  Гидромассажер для глаз D607 BORK
  М'який масаж за допомогою вібрації води
  В цьому гаджеті вода використовується як головний елемент масажу. Вода циркулює через масажний блок і створює вібрації в масці для зони навколо очей. В результаті ви насолоджуєтеся розслаблюючим масажем під приємний шум води.
  В цьому гаджеті вода використовується як головний елемент масажу. Вода створює вібрації у масці для зони навколо очей, і в результаті ви насолоджуєтеся розслаблюючим масажем під приємний шум води.
  Гидромассажер для глаз D607 BORK
  Поєднання функцій теплого і холодного масажу
  У приладі поєднуються функції теплого і холодного масажу. Вплив із нагріванням розслабляє після роботи з гаджетами, позбавляє від алергії і сухості очей, знімає втому після носіння лінз. Холодний масаж освіжає, запобігає появі темних кіл і зморшок навколо очей, зменшує головні болі.
  У приладі поєднуються функції теплого і холодного масажу. Вплив з нагріванням розслабляє після роботи з гаджетами і носіння лінз, позбавляє від алергії і сухості очей. Холодний масаж бадьорить і запобігає появі темних кіл і зморшок навколо очей.
  Гидромассажер для глаз D607 BORK
  Видатний дизайн
  Резервуар з водою герметично закривається. Комфортний і гігієнічний контакт зі шкірою відбувається через ультрам'яку гіпоалергенну маску. Видатний дизайн масажера відзначений престижними міжнародними преміями iF Design Award і Good Design Award.
  Резервуар з водою герметично закривається. Комфортний контакт зі шкірою відбувається через ультрам'яку гипоаллергенну маску. Видатний дизайн масажера відзначений преміями iF Design Award і Good Design Award.
  specification
  Характеристики
  Потужність 5 В
  Число режимів роботи 2
  Число ступенів інтенсивності 2
  Вага 0,52 кг
  Термін гарантії 1 рік
  Функція теплого масажу Є
  Функція холодного масажу Є
  Цикл масажу 6 хв
  Число циклів на 1 заряді 9
  Адаптер для заряджання Є
  Чохол для зберігання Є
  Матеріал внутр. покриття Силікон
  Матеріал корпусу Пластик
  Країна виробництва Тайвань