cart
Введіть назву населеного пункту
Перевірте правильність введення
  Масажер для голови D603
  Ефективний спосіб релаксації та відновлення сил
  Удостоєний нагороди
  IF DESIGN AWARD
  Массажер для головы D603 BORK
  Благоприятное воздействие на организм
  Компактный гаджет предназначен для капиллярного масссажа кожи головы. Он воздействует на нервные окончания, активизирует кровообращение и лимфоток. В результате снимается напряжение, ускоряется насыщение клеток кислородом и стимулируется рост волос.
  Компактный массажёр для головы воздействует на нервные окончания, активизирует кровообращение и лимфоток. В результате снимается напряжение, ускоряется насыщение клеток кислородом и стимулируется рост волос.
  Массажер для головы D603 BORK
  3 режима массажа
  Аксессуар имеет 3 режимами работы с разной интенсивностью и скоростью вращения массажных головок. Выбрать подходящий режим вы можете нажатием одной кнопки.
  Аксессуар имеет 3 режимами работы с разной интенсивностью и скоростью вращения массажных головок. Выбрать подходящий режим вы можете нажатием одной кнопки.
  Массажер для головы D603 BORK
  Автономная работа от аккумулятора
  Благодаря влагостойкому корпусу со степенью защиты IPX7 массажер можно использовать в душе. Гаджет работает от емкого аккумулятора, а для восстановления заряда достаточно поместить массажер на подставку из бамбука.
  Благодаря влагостойкому корпусу со степенью защиты IPX7 массажер можно использовать в душе. Гаджет работает от емкого аккумулятора, а для восстановления заряда достаточно поместить массажер на подставку из бамбука.
  Массажер для головы D603 BORK
  Сеанс релаксації у вас вдома
  Компактний масажер допоможе розслабитися під час перерви на роботі та у поїздках. Він оснащений 3 режимами роботи з різною інтенсивністю і швидкістю обертання масажних головок. Вибрати відповідний режим ви можете натисканням однієї кнопки.

  Масажер зручно брати з собою або використовувати в душі для масажу шкіри голови завдяки міцному вологостійкому корпусу зі ступенем захисту від води IPX7. Завдяки ємному акумулятору масажер здатний тривалий час працювати без додаткового підзаряджання. Для відновлення заряду вам досить встановити його на основу з цілісного масиву бамбука.
  Компактний масажер допоможе розслабитися під час перерви на роботі та у поїздках. Він оснащений 3 режимами роботи з різною швидкістю обертання масажних головок.

  Його зручно брати з собою або використовувати в душі для масажу шкіри голови завдяки міцному вологостійкому корпусу зі ступенем захисту від води IPX7. Завдяки ємному акумулятору аксесуар тривалий час працює без підзаряджання. Для відновлення заряду вам досить встановити його на основу з цілісного масиву бамбука.
  video

  specification
  Характеристики
  Потужність 5 Вт
  Число режимів роботи 3
  Вага 320 г
  Термін гарантії 1 рік
  Тканина для очищення Є
  Країна виробництва Китай
  Функция обогрева кожи Нет
  Адаптер питания Есть
  Ткань для очищения Есть
  Материал массажных головок Силикон
  Материал корпуса Пластик
  Материал подставки Бамбук
  Степень защиты от воды IPX7
  Страна производства Китай
  Аксесуари
  (3)
  Масажер для очей D608
  4 800
  Массажер для глаз D601 BORK Масажер для очей D608
  Масажер для рук D604
  6 400
  Массажер для рук D604 BORK Масажер для рук D604
  Масажер для шиї D610
  4 800
  Массажер для шеи D610 BORK Масажер для шиї D610