Ваше місто
Київ?
Введіть назву населеного пункту
Перевірте правильність введення
  Ековізор Z501
  Багатофункціональний прилад для контролю якості продуктів, стану води та безпеки навколишнього середовища
  5 функцій для надійного контролю
  Ековізор BORK необхідний кожному, хто піклується про своє здоров'я і безпеку. Один компактний гаджет контролює вміст нітратів, фіксує температуру продуктів від -20 до +60 °C і ступінь готовності страв як термощуп, визначає жорсткість води, вимірює радіаційний фон, оцінює рівень електромагнітного випромінювання від гаджетів та інших предметів в будинку.
  Компактний ековізор BORK контролює вміст нітратів, фіксує температуру продуктів від -20 до +60 °C і ступінь готовності страв як термощуп, визначає жорсткість води, вимірює радіаційний фон і оцінює рівень електромагнітного випромінювання.
  Надточні дані
  Точність вимірювання гарантує сталевий зонд особливої ​​конструкції. Чутливі датчики розташовані по його периметру, а не лише на кінчику. Об'єм нітратів і жорсткість води вимірюються при повному зануренні зонда одночасно в декількох точках за будь-якої температури продукту або рідини.
  Точність вимірювання гарантує сталевий зонд із чутливими датчиками, розташованими по його периметру. Об'єм нітратів або жорсткість води при повному зануренні зонда вимірюються одночасно в декількох точках за будь-якої температури продукту або рідини.
  Прагнення до досконалості
  В меню ековізора у режимі нітратоміра передбачена функція «Еталон». З її допомогою ви можете порівнювати якість нових продуктів не з налаштованими значеннями із загального списку, а, наприклад, з ідеальним екологічно чистим фруктом з власного саду.
  У режимі нітрат-тестера передбачена функція «Еталон». З її допомогою ви можете порівнювати якість нових продуктів не з налаштованими значеннями, а, наприклад, з екологічно чистим фруктом з власного саду.
  Контроль результату
  Усі показники відображаються на кольоровому РК-дисплеї. Ековізор є абсолютно мобільним і працює від вбудованого акумулятора. Відновити його заряд можна, просто підключивши прилад до комп'ютера або мережі.
  Усі показники відображаються на кольоровому РК-дисплеї. Ековізор є абсолютно мобільним і працює від вбудованого акумулятора. Відновити його заряд можна, просто підключивши прилад до комп'ютера або мережі.
  Эковизор BORK Z501 - фото 1
  Эковизор BORK Z501 - фото 2
  Эковизор BORK Z501 - фото 3
  Эковизор BORK Z501 - фото 4
  specification
  Характеристики
  • Вимірювання об'єму нітратів

   Є
  • Вимірювання температури

   –20 до +60 °C
  • Вимірювання жорсткості води

   Є
  • Вимірювання рівня радіації

   Є
  • Вимірювання рівня випромінювання

   Є
  • Вага

   95 г
  • Матеріал наконечника

   Нержавіюча сталь
  • Матеріал корпусу

   Пластик, силікон
  • Країна виробництва

   Росія
  boutique