Введіть назву населеного пункту
Перевірте правильність введення
  Підставка для вина HW521
  Тримач ручної роботи для елітних вин
  Немає у продажу. Оберіть нову модель BORK із цієї категорії
  Кухонне приладдя
  Подставка для вина HW520 BORK
  Корпус з масиву американського горіха
  Аксесуар ручної роботи виконаний з цінної деревини американського горіха з насиченим кольором і завжди індивідуальною фактурою. Елементи підбираються вручну і покриваються олією для збереження яскравості і природної структури. Шляхетна деревина стала візитною карткою та частиною фірмового стилю BORK.
  Аксесуар ручної роботи виконаний з деревини американського горіха з насиченим кольором та індивідуальною фактурою. Елементи підбираються вручну і покриваються олією для збереження яскравості і природної структури. Шляхетний матеріал став візитною карткою та частиною фірмового стилю BORK.
  Подставка для вина HW520 BORK
  Зручне зберігання 4 пляшок
  Підставка розрахована на 4 класичних європейських пляшки благородних вин. Діаметр отворів 76 мм дозволяє міцно утримувати їх, а продумана конструкція перетворює тримач на компактне і одночасно стильне рішення для преміального інтер'єру кухні або вітальні.
  Підставка розрахована на 4 класичних винних пляшки діаметром 76 мм. Продумана конструкція перетворює тримач на компактне і стильне рішення для преміального інтер'єру.
  Подставка для вина HW520 BORK
  Підставка з нержавіючої сталі
  Основа виконана з нержавіючої сталі. Її розмір гарантує стійкість аксесуара, а покриття з натурального корка дозволяє встановлювати утримувач на будь-якій поверхні без ризику пошкодити його.
  Основа з нержавіючої сталі гарантує стійкість аксесуара. Завдяки покриттю з натурального корка його можна встановлювати на будь-якій поверхні без ризику пошкодити його.
  specification
  Характеристики
  Місткість 4 пляшки
  Діаметр отвору 76 мм
  Обробка олією Є
  Матеріал корпусу Масив американського горіха
  Матеріал основи Нерж. сталь
  Країна виробництва Росія