Введіть назву населеного пункту
Перевірте правильність введення
  Набір для збереження вина HW505
  Легкий і безпечний спосіб зберегти багатий смак вина після відкупорювання пляшки
  Немає у продажу. Оберіть нову модель BORK із цієї категорії
  Кухонне accessories
  Набор для сохранения вина HW505 BORK
  Сучасна та зручна технологія
  Набір призначений для збереження багатого смаку та аромату вина у відкоркованій пляшці. У неї вводиться абсолютно безпечний інертний газ аргон, який не допускає контакту напою з киснем і при цьому абсолютно не впливає на властивості вина. Такий спосіб захищає напій від окислення і зберігає його у відкоркованій пляшці до 30 днів.
  Набір зберігає багатий смак та аромат вина у відкоркованій пляшці. У неї вводиться безпечний газ аргон, який не допускає контакту напою з киснем і при цьому не впливає на властивості вина. Такий спосіб захищає напій від окислення і зберігає його у відкоркованій пляшці до 30 днів.
  Набор для сохранения вина HW505 BORK
  Повний комплект для збереження вин
  У комплект входять прилад для введення аргону, 2 капсули з газом чистоти 99,99% і 2 вакуумні корки. Ви можете регулювати термін збереження вина. Утримуйте прилад з аргоном до 5 секунд, зокорковуючи пляшку на 7 днів, або до 10 секунд для збереження напою на 3 тижні. Кожна капсула аргону розрахована на закорковування до 20 пляшок.
  У комплект входять прилад для введення аргону, 2 капсули з газом чистоти 99,99% і 2 вакуумні корки. Ви можете регулювати термін збереження вина. Утримання приладу з аргоном 5 секунд закорковує пляшку на 7 днів, 10 секунд — на 3 тижні. Одна капсула аргону розрахована на збереження до 20 пляшок.
  Набор для сохранения вина HW505 BORK
  2 вакуумні корки в комплекті
  Вакуумний корок надягається на пляшку перед введенням аргону. Він зберігає напій і шар газу, що захищає вино від окислення. На верхній частині аксесуара можна встановити дату закорковування пляшки.
  Вакуумний корок зберігає напій і шар газу, що захищає вино від окислення. На верхній його частині можна встановити дату закорковування пляшки. 2 корки разом із самим приладом зручно зберігати на спеціальній підставці.
  Характеристики
  Прилад для закорковування 1 шт.
  Вакуумні корки 2 шт.
  Капсули аргону 2 шт.
  Чистота аргону 99,99%
  Об'єм газу в 1 капсулі Від 52,9 г
  Підставка для зберігання Є
  Матеріал прибору Нержав. сталь, пластик
  Матеріал капсули Алюміній
  Матеріал корка Пластик
  Вага набору 385 г
  Країна виробництва Китай