Ваше місто
Київ?
Введіть назву населеного пункту
Перевірте правильність введення
  Мантачка для ножів HN500
  Японський аксесуар для підтримки гостроти лез у домашніх умовах
  Ножеточка HN500 BORK
  Перевірена конструкція
  Обробка ножів за допомогою точильного каменю або бруска вважається найбільш правильним способом і багато століть використовується в Японії. В аксесуарі BORK переосмислений цей принцип, завдяки чому заточування приборів стало легшим і не вимагає підготовки.  Механізм максимально простий: помістіть лезо на пластину і проведіть кожною стороною кілька разів у напрямку до себе.  
  В аксесуарі BORK переосмислений традиційний японський спосіб заточування приборів за допомогою бруска або каменю. Обробка ножів в домашніх умовах стала легшою і не вимагає підготовки.  Механізм максимально простий: помістіть лезо на пластину і проведіть кожною стороною кілька разів у напрямку до себе.
  Ножеточка HN500 BORK
  Плита з алмазним напиленням
  Знімна плита з покриттям з алмазного абразиву не пошкоджує лезо, на відміну від інших механізмів обробки. Ступінь зернистості #1200 є ідеальною для підтримки гостроти кухонних ножів у домашніх умовах. Вона делікатно відновлює ріжучу кромку.
  Знімна плита з покриттям з алмазного абразиву не пошкоджує лезо. Ступінь зернистості #1200 є ідеальною для підтримки гостроти кухонних ножів у домашніх умовах. Вона делікатно відновлює ріжучу кромку.
  Ножеточка HN500 BORK
  Традиційне виробництво
  Мантачка для ножів виготовлена вручну в Японії з нержавіючої сталі.  Майстерня з багатовіковою історією розташована в префектурі Ніїгата, відомій своїми ковалями.   Знімна плита для заточування прослужить більше 10 років при побутовому використанні.
  Мантачка для ножів виготовлена вручну в Японії з нержавіючої сталі. Майстерня розташована в префектурі Ніїгата, відомій своїми ковалями. Знімна плита для заточування прослужить більше 10 років при побутовому використанні.
  Ножеточка BORK HN500 - фото 1
  Ножеточка BORK HN500 - фото 2
  Ножеточка BORK HN500 - фото 3
  video

  Характеристики
  • Матеріал покриття плити

   Алмазне напилення
  • Ступінь зернистості

   #1200
  • Матеріал корпусу

   Нержавіюча сталь
  • Вага

   610 г
  • Термін служби знімної плити

   До 10 років
  • Країна виробництва

   Японія
  boutique