cart
Введіть назву населеного пункту
Перевірте правильність введення
  Мантачка для ножів HN500
  Японський аксесуар для підтримки гостроти лез у домашніх умовах
  Ножеточка HN500 BORK
  Перевірена конструкція
  Обробка ножів за допомогою точильного каменю або бруска вважається найбільш правильним способом і багато століть використовується в Японії. В аксесуарі BORK переосмислений цей принцип, завдяки чому заточування приборів стало легшим і не вимагає підготовки.  Механізм максимально простий: помістіть лезо на пластину і проведіть кожною стороною кілька разів у напрямку до себе.  
  В аксесуарі BORK переосмислений традиційний японський спосіб заточування приборів за допомогою бруска або каменю. Обробка ножів в домашніх умовах стала легшою і не вимагає підготовки.  Механізм максимально простий: помістіть лезо на пластину і проведіть кожною стороною кілька разів у напрямку до себе.
  Ножеточка HN500 BORK
  Плита з алмазним напиленням
  Знімна плита з покриттям з алмазного абразиву не пошкоджує лезо, на відміну від інших механізмів обробки. Ступінь зернистості #1200 є ідеальною для підтримки гостроти кухонних ножів у домашніх умовах. Вона делікатно відновлює ріжучу кромку.
  Знімна плита з покриттям з алмазного абразиву не пошкоджує лезо. Ступінь зернистості #1200 є ідеальною для підтримки гостроти кухонних ножів у домашніх умовах. Вона делікатно відновлює ріжучу кромку.
  Ножеточка HN500 BORK
  Традиційне виробництво
  Мантачка для ножів виготовлена вручну в Японії з нержавіючої сталі.  Майстерня з багатовіковою історією розташована в префектурі Ніїгата, відомій своїми ковалями.   Знімна плита для заточування прослужить більше 10 років при побутовому використанні.
  Мантачка для ножів виготовлена вручну в Японії з нержавіючої сталі. Майстерня розташована в префектурі Ніїгата, відомій своїми ковалями. Знімна плита для заточування прослужить більше 10 років при побутовому використанні.
  specification
  Характеристики
  Матеріал покриття плити Алмазне напилення
  Ступінь зернистості #1200
  Матеріал корпусу Нержавіюча сталь
  Вага 610 г
  Термін служби знімної плити До 10 років
  Країна виробництва Японія
  Аксесуари
  (4)
  Ніж для чищення овочів HN506
  2 400
  Нож для чистки овощей HN506 BORK Ніж для чищення овочів HN506
  Універсальний ніж HN505
  3 200
  Нож универсальный HN505 BORK Універсальний ніж HN505
  Шеф-ніж HN501
  5 600
  Шеф-нож HN501 BORK Шеф-ніж HN501
  Ніж для нарізання овочів BORK HN514
  5 200
  Нож для нарезки овощей HN514 BORK Ніж для нарізання овочів BORK HN514