cart
Введіть назву населеного пункту
Перевірте правильність введення
  Підставка для капсул HC831
  Стильне та функціональне рішення для зберігання капсул та кавомашини
  Немає у продажу. Оберіть нову модель BORK із цієї категорії
  Кухонне accessories
  Подставка для капсул HC831 BORK
  Корпус з деревини американського горіха
  Аксесуар ручної роботи виконаний з цінної деревини американського горіха з насиченим кольором і завжди індивідуальною фактурою. Елементи підбираються вручну і покриваються олією для збереження яскравості і природної структури. Шляхетна деревина стала візитною карткою та частиною фірмового стилю BORK.
  Аксесуар ручної роботи виконаний з деревини американського горіха з насиченим кольором та індивідуальною фактурою. Елементи підбираються вручну і покриваються олією для збереження яскравості і природної структури. Шляхетний матеріал став візитною карткою та частиною фірмового стилю BORK.
  Подставка для капсул HC831 BORK
  Зберігання до 50 капсул
  Підставка розрахована на 50 капсул. Для їх зберігання передбачений висувний відділ з надійними комплектуючими з Німеччини, що гарантують плавне відкривання і закривання відсіку.
  Підставка призначена для зберігання 50 капсул з плавним механізмом відкривання і надійними комплектуючими з Німеччини.
  Подставка для капсул HC831 BORK
  Надійний утримувач для кавомашини
  На верхній панелі передбачений лаконічний обмежувач. Він дозволяє зручно встановити кавоварку на підставці і захищає техніку від зісковзування.
  На верхній панелі підставки передбачений стильний обмежувач, що дозволяє зручно встановити кавоварку і захищає її від зісковзування.