Введіть назву населеного пункту
Перевірте правильність введення
  Кухонна машина B783
  3 необхідних на кухні прилади в одному дизайнерському корпусі
  Удостоєна нагороди
  IF DESIGN AWARD
  Кухонная машина B783 BORK
  Міксер, м'ясорубка і овочерізка на єдиній базі
  Одна кухонна машина BORK замінить вам планетарний міксер, м'ясорубку і овочерізку з ножами для тертки і шаткування. Універсальне рішення стане не лише основою ваших кулінарних шедеврів, а й прикрасою інтер'єру завдяки дизайну алюмінієвого корпусу і зручній системій зберігання насадок.
  Кухонна машина замінить вам планетарний міксер для приготування сумішей і тіста різної щільності, м'ясорубку і овочерізку з ножами для тертки і шаткування. Новинка у стильному алюмінієвому корпусі з інноваційною системою зберігання насадок стане прикрасою вашої кухні.
  Кухонная машина B783 BORK
  4 насадки для міксера
  У комплекті йдуть тістомісильник, вінчик, насадка-кулінар для замішування тіста для тортів і глазурі, а також насадка-кондитер для приготування легких сумішей. Багаторівневий вінчик максимально швидко і ефективно збиває будь-яку кількість інгредієнтів. Всі насадки з антипригарним покриттям зручно кріпляться на основі кухонної машини.
  У комплект входять тістомісильник, вінчик, насадка-кулінар і насадка-кондитер. Багаторівневий вінчик збиває будь-яку кількість інгредієнтів. Насадки з антипригарним покриттям зручно кріпляться на основі кухонної машини.
  Кухонная машина B783 BORK
  Прозора чаша
  Скляна чаша об'ємом 4 л дозволяє контролювати текстуру суміші. Знімний обід захистить від розбризкування інгредієнтів. Зручна ручка та надійне кріплення у ніші забезпечать комфорт під час роботи з чашею.
  Скляна чаша об'ємом 4 л дозволяє контролювати текстуру суміші. Знімний обід захистить від розбризкування інгредієнтів. Зручна ручка та надійне кріплення у ніші забезпечать комфорт під час роботи з чашею.
  Кухонная машина B783 BORK
  Висока потужність і низький рівень шуму
  Потужний двигун дозволяє готувати навіть щільне тісто або велику кількість фаршу. При цьому продумана конструкція приладу скорочує споживання електроенергії до 800 Вт, а поліпшена система вентиляції гарантує безпеку при тривалій роботі. Низький рівень шуму робить використання кухонної машини максимально комфортним.
  Потужний двигун дозволяє готувати щільне тісто або велику кількість фаршу. Продумана конструкція скорочує споживання енергії до 800 Вт. Система вентиляції і низький рівень шуму роблять використання приладу комфортним і безпечним.
  Кухонная машина B783 BORK
  Высокая мощность и низкий уровень шума
  Мощный двигатель позволяет готовить даже плотное тесто или большое количество фарша. При этом продуманная конструкция прибора сокращает потребление электроэнергии
  до 800 Вт, а улучшенная система вентиляции гарантирует безопасность при долгой работе. Низкий уровень шума делает использование кухонной машины максимально комфортным.
  Мощный двигатель позволяет готовить плотное тесто или большое количество фарша. Продуманная конструкция сокращает потребление энергии до 800 Вт. Система вентиляции и низкий уровень шума делают использование прибора комфортным и безопасным.
  Кухонная машина B783 BORK
  Додатковий аксесуар
  Для розширення можливостей кухонної машини ви можете замовити набір насадок 
  для приготування пасти.
  Аксесуари з нержавіючої сталі зроблені в Італії і гарантують ідеальне розкочування і нарізку тіста для феттуччіне або спагетті.
  Для розширення можливостей кухонної машини ви можете замовити набір насадок для приготування пасти. Аксесуари з нержавіючої сталі зроблені в Італії і гарантують ідеальне розкочування і нарізку тіста для феттуччіне або спагетті.
  specification
  Характеристики
  Потужність 800 Вт
  Система змішування Планетарна
  М'ясорубка Є
  Овочерізка Є
  Вага 11,38 кг
  Термін гарантії 1 рік
  Об'єм чаші 4 л
  Корисний об'єм 3 л
  Число програм 14
  Число швидкостей 8
  Насадка-кулінар Є
  Насадка-тістомісильник Є
  Вінчик Є
  Насадка-кондитер Є
  Решітки для фаршу 3 шт.
  Ножі для овочерізки 3 шт.
  Налаштування таймера До 30 хв
  Плавне регулювання швидкості Є
  Контроль постійної швидкості Є
  Пластиковий обід чаші Є
  Лопатка Немає
  Система безпеки Автоматична
  Довжина кабелю 0,95 м
  Матеріал корпусу Алюміній
  Країна виробництва Китай
  Страна производства Китай