cart
Введіть назву населеного пункту
Перевірте правильність введення
  Парогенератор i800
  Компактна система для ефективного розгладжування тканин в ексклюзивному кольорі
  Доступний екземпляр із бутика
  Парогенератор I800 BORK
  Професійна праска для розгладжування усіх видів тканин
  Активна 3D-підошва праски з алюмінію збільшує площу обробки одним рухом і робить праску максимально легкою. Розгладжуйте речі на дошці або вертикально — результат завжди буде чудовим. Вам не потрібно регулювати температуру: в системі підібрано універсальне значення для всіх тканин. Для делікатних виробів є насадка, що знижує температуру для захисту дорогих речей.
  Легка професійна праска з алюмінієвою 3D-підошвою обробляє тканину одним рухом. Підошва нагрівається до універсальної температури для усіх тканин. Для делікатних речей є додаткова насадка, що захищає дорогі вироби.
  Парогенератор I800 BORK
  Потужний потік пари вбиває 99,999% бактерій
  Пара у системі не обпалює і не залишає мокрих слідів на тканині. Тиск 3,5 бар розрахований для швидкого розгладжування тканин і одночасно захисту волокон від пошкоджень, а імпульсна подача пари дозволяє обробити навіть найбільш щільні тканини. Швейцарська наукова лабораторія підтвердила, що дрібнодисперсна суха пара вбиває 99,999% бактерій на тканинах. Це особливо важливо для дітей і дорослих з високою чутливістю.
  Пара під тиском 3,5 бар не обпікає, не залишає мокрих слідів, швидко розгладжує тканини без пошкодження волокон. Вона також вбиває 99,999% бактерій на тканинах, що особливо важливо для дітей і дорослих з високою чутливістю. Функція імпульсної подачі пари прискорює розгладжування найбільш щільних тканин.
  Парогенератор I800 BORK
  Компактність і лаконічний дизайн
  Компактний парогенератор з ергономічною ручкою зручно переносити і зберігати. У комплектації передбачений силіконовий килимок для безпечного встановлення праски на прасувальну дошку і утримувач паропроводу. Ця мобільна система стане справжньою окрасою вбиральні або спальні завдяки матовому корпусу алюмінієвого кольору.
  Компактний парогенератор з ергономічною ручкою зручно переносити і зберігати. Силіконовий килимок гарантує безпечне встановлення праски на дошку. Система стане справжньою окрасою вбиральні або спальні завдяки матовому корпусу алюмінієвого кольору.
  specification
  Характеристики
  Потужність 2200 Вт
  Тиск пари 3,5 бар
  Активний стіл Немає
  Тип керування Електронне
  Насадка для делікатних тканин Є
  Ємність для води 1,2 л
  Вага праски 1,1 кг
  Вага парогенератора 6,5 кг
  Термін гарантії 1 рік
  Вертикальне відпарювання Є
  Система захисту від накипу Картридж
  Час підготовки до роботи 3 хв
  Індикація рівня води На корпусі
  Тримач паропроводу Є
  Автовимикання Є
  Звукова індикація Немає
  Світлова індикація Є
  Довжина мережевого шнура 1,5 м
  Матеріал підошви праски Алюміній
  Матеріал корпусу Пластик
  Колір Алюмінієвий
  Країна виробництва Угорщина
  Аксесуари
  (1)
  Вішалка для костюма HQ802
  159 600
  Вешалка для костюма HQ802 BORK Вішалка для костюма HQ802