cart
Введіть назву населеного пункту
Перевірте правильність введення
  Генератор водневої води HW600 gg
  Компактна система з Японії для збагачення води воднем у корпусі відтінку грейдж
  Генератор водородной воды HW600 gg
  Воднева вода як потужний антиоксидант
  Вода, збагачена молекулярним воднем за допомогою титанового електроду у колбі, працює як потужний антиоксидант. Вона виводить токсини з організму та підвищує загальний тонус. 1 літр водневої води в день зміцнює ваш імунітет та сповільнює процеси старіння. Інноваційну технологію збагачення воднем винайшли у Японії, де вироблений і власне генератор BORK.
  Збагачена молекулярним воднем вода працює як потужний антиоксидант. Вона виводить токсини з організму та підвищує загальний тонус. 1 літр водневої води в день зміцнює ваш імунітет та сповільнює процеси старіння.
  Генератор водородной воды HW600 gg
  2 режими насичення за 1 і 3 хвилини
  Пристрій насичує воду у 2 режимах: до 700 ppb за 1 хвилину і до 900 ppb за 3 хвилини. Вам потрібно тільки наповнити колбу об'ємом 120 мл фільтрованою або питною водою і одним дотиком запустити процес збагачення її воднем.
  Генератор BORK насичує воду у 2 режимах: до 700 ppb за 1 хвилину і до 900 ppb за 3 хвилини. Вам потрібно тільки наповнити колбу фільтрованою або питною водою і одним дотиком запустити процес збагачення її воднем.
  Генератор водородной воды HW600 gg
  Компактний алюмінієвий корпус з базою для підзарядки
  Генератор BORK відрізняється компактним корпусом з алюмінію оригінального відтінку грейдж. Колбу вагою всього 230 грам без зайвих проводів легко брати з собою, а базу для відновлення заряду акумулятора можна підключити за допомогою USB-кабелю. Повного заряду пристрою вистачить для 60 циклів роботи генератора протягом 1 хвилини.
  Компактний генератор BORK в алюмінієвому корпусі вагою всього 230 грам легко брати з собою. База для відновлення заряду підключається за допомогою USB-кабелю. Повного заряду пристрою вистачить для 60 циклів роботи протягом 1 хвилини.
  specification
  Характеристики
  Об'єм колби 120 мл
  Число режимів 2
  Час насичення 1 хв, 3 хв
  Концентрація водню 700 ppb, 900 ppb
  Число циклів на 1 заряді 60 циклів по 1 хв
  Час повного заряджання 2 год
  Вага (без станції) 230 г
  Термін гарантії 1 рік
  Станція для підзаряджання Є
  Підключення через USB DC 5V 0.5A
  Матеріали корпусу Алюміній, пластик, силікон
  Країна виробництва Японія