cart
Введіть назву населеного пункту
Перевірте правильність введення
  Сендвічниця G502
  Гарячі перекуси за пару хвилин на будь-який смак: від пишних круасанів до підсмажених ролів
  Немає у продажу. Оберіть нову модель BORK із цієї категорії
  Грилі
  Гриль G801 BORK
  Універсальне рішення
  Проста у використанні сендвічниця приготує смачні закуски за пару хвилин. Детально продумана конструкція дозволяє досягти хрусткої рум'яної скоринки зовні і повітряної начинки усередині. Вам залишається визначитися, з чим ви бажаєте приготувати гарячий сендвіч.
  Сендвічниця приготує смачні закуски за пару хвилин. Продумана конструкція дозволяє досягти хрусткої рум'яної скоринки зовні і повітряної начинки усередині.
  Гриль G801 BORK
  Регулювання висоти верхньої панелі
  Сендвічница BORK готує будь-які закуски. Положення верхньої панелі Melt підходить для пишного хрусткого сендвіча, круассана з начинкою, бургера, крок-мадам. Висота Crush control призначена для підсмажування ролів з рум'яною скоринкою, сендвічів зі щільного хліба, паніні.
  Положення панелі Melt підходить для пишного хрусткого сендвіча, круассана з начинкою, бургера, крок-мадам. Висота Crush control призначена для ролів з рум'яною скоринкою, сендвічів зі щільного хліба, паніні.
  Гриль G801 BORK
  Панелі з антипригарним покриттям
  Плоскі панелі з антипригарними властивостями легко очищаються. Бортики з країв зберігають сендвічі соковитими та запобігають витіканню соусу і падінню крихт.
  Плоскі панелі з антипригарними властивостями легко очищаються. Бортики з країв зберігають сендвічі соковитими та запобігають витіканню соусу і падінню крихт.
  Гриль G801 BORK
  Швидке нагрівання
  Запатентована система нагрівання потужністю до 1500 Вт дозволяє швидко та рівномірно досягти потрібної температури. Про готовність до роботи повідомить колірний індикатор на верхній панелі.
  Запатентована система нагрівання потужністю до 1500 Вт дозволяє швидко та рівномірно досягти потрібної температури. Про готовність до роботи повідомить колірний індикатор.
  specification
  Характеристики
  Потужність 1260-1500 Вт
  Висота верхньої панелі 3 варіанти
  Антипригарне покриття Є
  Вага 3,35 кг
  Термін гарантії 1 рік
  Індикація ввімкнення Є
  Автоматичне вимкнення Немає
  Довжина кабелю 0,95 м
  Матеріал корпусу Нержавіюча сталь
  Країна виробництва Китай
  Аксесуари
  (3)
  Дошка для стейка HB703
  15 600
  Японские столовые приборы HN710 BORK Дошка для стейка HB703
  Виделка кулінарна BORK HN515
  5 200
  Вилка кулинарная HN515 BORK Виделка кулінарна BORK HN515
  Шеф-ніж HN501
  5 600
  Шеф-нож HN501 BORK Шеф-ніж HN501