cart
Введіть назву населеного пункту
Перевірте правильність введення
  Фен D 710
  Потужне рішення для професійного стайлінгу з універсальної насадкою для сушки та укладання
  Фен D710 BORK
  Універсальна вбудована смарт-насадка
  Вбудована насадка-концентратор призначена і для швидкого сушіння волосся, і для професійної укладки. Вам не потрібно міняти аксесуари вручну, достатньо натискання однієї кнопки. Режим сушіння у поєднанні з потужним двигуном скорочує час висихання волосся, режим стайлінгу забезпечує ефект салонної укладки.
  Вбудована насадка-концентратор призначена і для швидкого сушіння волосся, і для професійної укладки. Не потрібно міняти аксесуари вручну, достатньо натискання однієї кнопки.
  Фен D710 BORK
  3 температурних режими і функція холодного обдування
  Запатентована система датчиків температури повітря забезпечують швидке й ефективне сушіння з турботою про здоров'я вашого волосся. Функція холодного обдування дозволяє зафіксувати професійний результат стайлінгу.
  3 температурні режими забезпечують швидке сушіння з турботою про здоров'я волосся. Функція холодного обдування фіксує професійний результат стайлінгу.
  Фен D710 BORK
  Збереження персональних налаштувань укладки
  Фен зберігає налаштування укладання і відтворює їх при повторному використанні (за винятком «холодного» режиму).
  Фен зберігає персональні налаштування укладання декількох і відтворює їх при повторному використанні (за винятком «холодного» режиму).
  Фен D710 BORK
  Іонізація для захисту волосся
  Система іонізації Plasma Stream запобігає накопиченню статичної електрики, прилипанню пилу і випаровуванню природної вологи волосся. Більше 2 мільйонів створюваних системою частинок іонізують волосся і надійно захищають його від несприятливого впливу зовнішнього середовища.
  Система іонізації Plasma Stream запобігає накопиченню статичної електрики, прилипанню пилу і випаровуванню природної вологи волосся. Частинки іонізують волосся і захищають його від несприятливого впливу.
  Фен D710 BORK
  Компактність та енергоефективність
  Легкий і компактний фен оснащений інноваційним мотором, що забезпечує економне споживання енергії, зберігаючи високу швидкість потоку і низький рівень шуму та вібрації під час роботи.
  Легкий і компактний фен оснащений інноваційним мотором, що забезпечує економне споживання енергії із високою швидкістю потоку і низьким рівнем шуму та вібрації.
  video

  specification
  Характеристики
  Споживана потужність 1500 Вт
  Швидкість повітряного потоку 140 км/год
  Число темп. режимів 3
  Число швидкостей 3
  Холодне обдування Є
  Вага 0,67 кг
  Термін гарантії 1 рік
  Рівень шуму 65 дБ
  Насадка-концентратор Є
  Функція іонізації Є
  Довжина кабелю 2 м
  Матеріал корпусу Термостійкий пластик
  Країна виробництва Корея
  Аксесуари
  (2)
  Косметичне дзеркало D685
  7 200
  Косметическое зеркало D685 BORK Косметичне дзеркало D685
  Косметичне дзеркало D686
  1 560
  Косметическое зеркало D686 BORK Косметичне дзеркало D686