Введіть назву населеного пункту
Перевірте правильність введення
  Кліматичний комплекс P700
  Лаконічне рішення для підтримки комфортної температури та рівня вологості
  Удостоєний нагороди
  RedDot Design Award
  Климатический комплекс Климатический комплекс P700 BORK
  Багатофункціональне рішення
  Універсальний кліматичний комплекс P700 замінює відразу 3 прилади: потужний обігрівач, колонний вентилятор і ультразвуковий зволожувач повітря.  Станція не лише займе мінімум місця при максимальній функціональності, але і стане стильною прикрасою інтер'єру - дизайнерське рішення завоювало премію Red Dot Design Award. 
  Кліматичний комплекс P700 замінює 3 прилади: потужний обігрівач, колонний вентилятор і ультразвуковий зволожувач повітря.  Станція займе мінімум місця і стане прикрасою інтер'єру — вона завоювала премію Red Dot Design Award.
  Климатический комплекс Климатический комплекс P700 BORK
  Потужний обігрів
  Комплекс ефективно працює як керамічний обігрівач потужністю 2200 Вт.  Він підтримує обрану температуру в діапазоні 5-35 °C. Також ви можете встановити автоматичний режим, і система буде сама регулювати налаштування для підтримання комфортного значення 26 °C.
  Комплекс ефективно працює як керамічний обігрівач потужністю 2200 Вт. Він підтримує обрану температуру від 5 до 35 °C. В автоматичному режимі система буде сама регулювати налаштування для підтримання значення 26 °C.
  Климатический комплекс Климатический комплекс P700 BORK
  Рівномірна вентиляція
  Влітку комплекс зручно використовувати як вентилятор з 3 швидкостями обдуву.   Він забезпечує потужний повітряний удар 9 м. Для рівномірного розсіювання повітря ви можете ввімкнути поворот лопатей на 60°.
  Влітку комплекс зручно використовувати як вентилятор з 3 швидкостями обдуву. Він забезпечує потужний повітряний удар 9 м. Для рівномірного розсіювання повітря ви можете ввімкнути поворот лопатей на 60°.
  Климатический комплекс Климатический комплекс P700 BORK
  Зволоження повітря
  Кліматичний комплекс працює і як ультразвуковий зволожувач. Він підтримує комфортний рівень вологості в кімнаті. Цю функцію можна активувати окремо і в поєднанні з режимами обігрівача або вентилятора.  
  Кліматичний комплекс працює і як ультразвуковий зволожувач. Цю функцію можна активувати окремо і в поєднанні з режимами обігрівача або вентилятора. 
  Климатический комплекс Климатический комплекс P700 BORK
  Комфорт експлуатації
  Керування здійснюється за допомогою сенсорної панелі або пульта. У режимі вентилятора загоряється синій індикатор, в режимі обігрівача — помаранчевий.  Кліматичний комплекс працює максимально тихо: навіть при високій потужності обдуву звук від системи порівняний із звичайною мовою не голосніше 41,5 дБ. 
  Керування здійснюється за допомогою сенсорної панелі або пульта. Комплекс працює максимально тихо: навіть при високій потужності обдування звук від системи порівняний зі звичайною мовою не голосніше 41,5 дБ.
  video

  specification
  Характеристики
  Потужність 2200 Вт
  Площа обігріву До 30 кв.м
  Площа зволоження До 20 кв.м
  Продуктивність зволоження 140 мл/год
  Рівень шуму До 41,5 дБ
  Вибір температури 5-35 °C
  Режими обігріву 2
  Швидкості вентилятора 3
  Автоматичний режим Є
  Нічний режим Немає
  Таймер 1-24 год
  Індикація температури Так
  Індикація рівня вологості Немає
  Об'єм резервуара для води 850 мл
  Індикація нестачі води Є
  Дисплей Сенсорний
  Пульт керування Є
  Вага 13,6 кг
  Термін гарантії 1 рік
  Країна виробництва Китай