Введіть назву населеного пункту
Перевірте правильність введення
  Вентилятор P507
  Модель спроєктована в Японії і підлаштовується під ваші побажання
  Немає у продажу. Оберіть нову модель BORK із цієї категорії
  Вентилятори
  Вентилятор напольный P507 BORK
  Японський дизайн
  Модель P507 з корпусом із алюмінію розроблена в Японії. Конструкція дозволяє змінювати нахил і поворот вентилятора, виходячи з ваших побажань. Ви можете встановлювати його на підлогу або на стіл, регулюючи висоту.
  Вентилятор P507 з корпусом із алюмінію розроблений в Японії. Незвичайна конструкція дозволяє змінювати нахил і поворот вентилятора, виходячи з ваших побажань.
  Вентилятор напольный P507 BORK
  Розумні режими
  Вентилятор оснащений 3 режимами, 2 з яких створюють ефект справжнього вітру, поперемінно змінюючи швидкість повітряного потоку у високому або низькому діапазоні швидкостей. Для ручного керування у стандартному режимі ви можете встановити одну з 12 швидкостей. Вибрані параметри відображає світловий індикатор на корпусі вентилятора.
  Вентилятор оснащений 3 режимами, 2 з яких створюють ефект справжнього вітру. У стандартному режимі ви можете вибрати одну з 12 швидкостей. Встановлені налаштування відображає світловий індикатор на корпусі.
  Вентилятор напольный P507 BORK
  Автономна робота
  Ви можете запрограмувати обертання вентилятора на 30°, 60° або 90°. Функція таймера дозволяє зберегти параметри на 1, 2, 4 або 8 годин для автономної роботи вентилятора. Всі налаштування ви можете вибрати за допомогою пульта дистанційного керування.
  Ви можете запрограмувати обертання вентилятора на 30°, 60° або 90°. Функція таймера дозволяє зберегти параметри роботи на 1, 2, 4 або 8 годин. Вибрати налаштування ви можете за допомогою пульта дистанційного керування.
  specification
  Характеристики
  Потужність 10,5 Вт
  Число режимів 3
  Число швидкостей 12
  Повітряний удар 8 мм
  Функція ароматизації Є
  Вага 4,4 кг
  Термін гарантії 1 рік
  Налаштування таймера 1, 2, 4, 8 год
  Кут повороту 30°, 60°, 90°
  Пульт керування Є
  Робота від акумулятора Немає
  Дисплей Немає
  Довжина кабелю 1,8 м
  Матеріал корпусу Алюміній, пластик
  Матеріал лопатей Пластик
  Країна розробки Японія
  Країна виробництва Китай