Введіть назву населеного пункту
Перевірте правильність введення
  Вентилятор P506
  Дизайнерська система в алюмінієвому корпусі із запатентованою конструкцією лопатей
  Немає у продажу. Оберіть нову модель BORK із цієї категорії
  Вентилятори
  Удостоєний нагороди
  RedDot Design Award
  Вентилятор напольный P502 BORK
  Потужний обдув
  Запатентована система лопатей створює потужний повітряний потік. Рівномірний обдув забезпечується завдяки регулюванню нахилу корпусу по вертикальній осі і можливості вибрати один з 4 кутів обертання: 30°, 60°, 90° і 120°.
  Запатентована система лопатей створює потужний потік. Рівномірний обдув забезпечується завдяки регулюванню нахилу корпусу по вертикальній осі і повороту на обраний кут обертання: 30°, 60°, 90° і 120°.
  Вентилятор напольный P502 BORK
  3 режими роботи
  У стандартному режимі можна обрати одну з 12 швидкостей. Режим Natural Wind створює ефект справжнього вітру, чергуючи швидкості обдуву. У нічному режимі вентилятор працює з мінімальним рівнем шуму 29 дБ. Ви можете налаштувати таймер для роботи системи з вибраними параметрами від 30 хвилин до 12 годин.
  У стандартному режимі можна обрати одну з 12 швидкостей. Режим Natural Wind чергує швидкості для створення ефекту справжнього вітру. У нічному режимі вентилятор працює з мінімальним рівнем шуму 29 дБ. За допомогою таймера зручно встановлювати час роботи системи: від 30 хв до 12 год.
  Вентилятор напольный P502 BORK
  Продуманий дизайн
  Налаштування зручно регулювати дистанційно за допомогою пульта або на панелі керування. Поточні параметри відображаються на LED-дисплеї. Мінімалістичний дизайн алюмінієвого корпусу удостоєний престижної премії RedDot Design Award.
  Налаштування регулюються за допомогою пульта або на панелі керування і відображаються на LED-дисплеї. Мінімалістичний дизайн вентилятора завоював премію RedDot Design Award.
  specification
  Характеристики
  Потужність 30 Вт
  Число режимів 3
  Число швидкостей 12
  Повітряний удар До 13 м
  Вага 3,8 кг
  Термін гарантії 1 рік
  Налаштування таймера 30 хв-12 ч
  Кут обертання 30°/60°/90°/120°
  Рівень шуму 29-45 дБ
  Пульт керування Є
  Робота від акумулятора Немає
  Дисплей Є
  Довжина мережевого шнура 1,5 м
  Матеріал корпусу Алюміній
  Матеріал лопатей Пластик
  Країна виробництва Китай