Введіть назву населеного пункту
Перевірте правильність введення
  Дошка для стейка HB703
  Аксесуари для ефектної подачі соковитого стейка
  Японские столовые приборы HN710 BORK
  Дошка з американського горіха, оброблена олією
  Аксесуар виконаний з масиву американського горіха з насиченим кольором і завжди індивідуальною фактурою. Дошка покривається натуральною лляною олією для збереження яскравості та природної структури виробу. З таким аксесуаром ви зможете ефектно подати стейк під час вечері або урочистої події.
  Аксесуар виконаний з масиву американського горіха з насиченим кольором і завжди індивідуальною фактурою. Дошка покривається натуральною лляною олією для збереження яскравості та природної структури виробу.
  Японские столовые приборы HN710 BORK
  Столові прибори ручної роботи у комплекті
  У конструкції передбачені місця для зберігання виделки і ножа для стейка. Прибори виконані вручну з легендарної золінгеновської сталі, відомої своєю гостротою і довговічністю, і шляхетної деревини американського горіха. Лезо ножа з мікросерейторними насічками з легкістю розрізає будь-який стейк.
  У конструкції передбачені місця для зберігання виделки і ножа для стейка. Прибори виконані вручну із золінгеновської сталі і деревини американського горіха. Лезо ножа з мікросерейторними насічками з легкістю розрізає будь-який стейк.
  Японские столовые приборы HN710 BORK
  Продумана конструкція
  Спеціальна борозенка запобігає витіканню соку та соусу. Рукоятки з нержавіючої сталі в бічній частині дошки забезпечують додатковий комфорт при використанні.
  Спеціальна борозенка запобігає витіканню соку та соусу. Рукоятки з нержавіючої сталі забезпечують додатковий комфорт при використанні.
  specification
  Характеристики
  Число виделок 1 шт.
  Число ножів 1 шт.
  Матеріал рукоятки приборів Американський горіх
  Матеріал леза приборів Золінгенівська сталь
  Матеріал рукояток Нержавіюча сталь
  Вага 2 кг
  Країна виробництва приборів Німеччина
  Країна виробництва дошки Росія