cart
Введіть назву населеного пункту
Перевірте правильність введення
  Блендер B806
  Блендер нового покоління з можливістю витискання соку
  Сокоблендер B806 BORK
  Мультифункціональна техніка
  Модель B806 — інноваційне рішення, що поєднує у собі надійний блендер і легендарний соковитискач BORK.  Єдина база з двигуном потужністю 1350 Вт забезпечує високу швидкість змішування і витискання соку до 13000 об/хв зі зниженим енергоспоживанням.  Вся система займе мінімум місця: універсальну чашу можна використовувати і як колбу блендера, і як глечик для соку.
  Модель B806 — інноваційне рішення, що поєднує у собі надійний блендер і легендарний соковитискач BORK. Двигун потужністю 1350 Вт забезпечує високу швидкість змішування і витискання соку до 13000 об/хв зі зниженим енергоспоживанням. Система займе мінімум місця: чаша замінює і колбу блендера, і глечик для соку.
  Сокоблендер B806 BORK
  Надійний блендер
  Для використання приладу у якості блендера ви можете вибрати одну з 10 швидкостей змішування в залежності від виду продукту. Додатково передбачені функція автоочищення і 4 програми для приготування освіжаючих смузі, заморожених коктейлів та подрібнення льоду одним дотиком.
  Щоб використовувати прилад у якості блендера, ви можете вибрати одну з 10 швидкостей змішування в залежності від виду продукту. Додатково передбачені функція автоочищення і 4 програми для приготування освіжаючих смузі, заморожених коктейлів та подрібнення льоду одним дотиком.
  Сокоблендер B806 BORK
  Відцентровий соковитискач
  Прилад витискає максимальний об'єм соку без м'якоті з фруктів і овочів. Ви можете плавно регулювати швидкість від першої для ніжних продуктів до десятої для твердих. Широкий завантажувальний жолоб діаметром 88 мм дозволяє рідше розрізати плоди на частини і прискорює процес витискання соку.
  Прилад витискає максимальний об'єм соку без м'якоті. Ви можете плавно регулювати швидкість від першої для ніжних продуктів до десятої для твердих. Широкий завантажувальний жолоб діаметром 88 мм дозволяє рідше розрізати плоди і прискорює процес витискання соку.
  Сокоблендер B806 BORK
  Продумана конструкція

  Запатентована система Kinetix з 5 сталевих ножів ефективно подрібнює навіть тверді інгредієнти без «порожніх зон» по всьому об'єму чаші. Дрібнопористий фільтр соковитискача забезпечує високий ступінь фільтрації соку, а нітрид-титанове покриття ножів робить їх стійкими до зносу. Сталевий корпус блендера відрізняється надійністю і довговічністю.
  Запатентована система Kinetix з 5 сталевих ножів ефективно подрібнює навіть тверді інгредієнти без «порожніх зон». Дрібнопористий фільтр соковитискача забезпечує високий ступінь фільтрації соку, а нітрид-титанове покриття ножів робить їх стійкими до зносу. Сталевий корпус блендера відрізняється надійністю і довговічністю.
  Сокоблендер B806 BORK
  Додаткова вакуумна насадка
  Ви можете замовити насадку для створення вакууму у чаші і подрібнення інгредієнтів без контакту з киснем. Приготований таким способом смузі, соус або крем-суп зберігає в собі максимум вітамінів і має більш інтенсивний смак, насичений колір і бездоганно гладку текстуру.
  Ви можете замовити насадку для створення вакууму у чаші і подрібнення інгредієнтів без контакту з киснем. Приготований таким способом смузі, соус або крем-суп зберігає в собі максимум вітамінів і має більш інтенсивний смак, насичений колір і бездоганно гладку текстуру.
  video

  specification
  Характеристики
  Потужність 1350 Вт
  Число швидкостей 10
  Число програм 4
  Число обертів блендера До 12000 об/хв
  Число обертів соковитискача До 13000 об/хв
  Об'єм чаші 1,5 л
  Діаметр жолоба 88 мм
  Вага 9 кг
  Термін гарантії 1 рік
  Конструкція ножів Kinetix
  Тип соковитискача Відцентровий
  Тип фільтра Лазерна перфорація
  Дисплей Є
  Підсвічування панелі Є
  Мірний стакан Є
  Витискання соку у склянку Є
  Контейнер для макухи Є
  Штовхач Є
  Запуск двигуна Плавний
  Захист від перевантаження Є
  Захист від випадкового вмикання Є
  Щітка для чищення фільтра Є
  Довжина кабелю 1,05 м
  Матеріал корпусу Нержавіюча сталь
  Матеріал ножів блендера Легована сталь
  Матеріал чаші Тритан
  Покриття ножів фільтра Нітрид титану
  Країна виробництва Китай
  Страна производства Китай
  Аксесуари
  (5)
  Вакуумна насадка AB805
  2 400
  Вакуумная насадка BORK AB805 Вакуумна насадка AB805
  Форма для льоду HW512
  960
  Форма для льда HW512 BORK Форма для льоду HW512
  Ніж для нарізання овочів BORK HN514
  5 200
  Нож для нарезки овощей HN514 BORK Ніж для нарізання овочів BORK HN514
  Овочечистка HU501
  2 400
  Овощечистка HU501 BORK Овочечистка HU501
  Набір для спецій HM500
  1 960
  Набор для специй HM500 BORK Набір для спецій HM500