cart
Введіть назву населеного пункту
Перевірте правильність введення
  Блендер B805
  Потужне рішення для подрібнення будь-яких інгредієнтів і приготування напоїв із собою
  Блендер B805 BORK
  Новий флагман BORK
  Новинка об'єднала відразу 2 рішення: стаціонарну чашу об'ємом 2 л і знімну склянку об'ємом 0,7 л, яку зручно брати з собою.  Потужний двигун 2400 Вт і запатентована система ProKinetix з 4 сталевих ножа ефективно подрібнюють будь-які інгредієнти: від ягід і трав до льоду і горіхів.   
  Новинка об'єднала відразу 2 рішення: стаціонарну чашу об'ємом 2 л і знімну склянку об'ємом 0,7 л, яку зручно брати з собою. Потужний двигун 2400 Вт і запатентована система ProKinetix з 4 сталевих ножів подрібнюють будь-які інгредієнти: від ягід і трав до льоду і горіхів.
  Блендер B805 BORK
  Ефективне подрібнення
  12 швидкостей дозволяють змішувати продукти будь-якої консистенції. 5 автопрограм призначені для швидкого приготування фруктових і зелених смузі, заморожених десертів, крем-супів і крижаної крихти. Для зручності ви можете запустити таймер для автономної роботи блендера до 6 хвилин з налаштованими параметрами.
  12 швидкостей дозволяють змішувати продукти будь-якої консистенції. 5 автопрограм призначені для швидкого приготування смузі, заморожених десертів, крем-супів і крижаної крихти. Також ви можете запустити таймер для автономної роботи блендера до 6 хвилин з налаштованими параметрами.
  Блендер B805 BORK
  Приготування теплих супів-пюре
  Під час роботи на максимальній швидкості у режимі SOUP суміш нагрівається до 65 °C. В результаті ви отримуєте теплий овочевий суп-пюре ідеальної консистенції натисканням однієї кнопки.
  Під час роботи на максимальній швидкості у режимі SOUP суміш нагрівається до 65 °C. У результаті ви отримуєте теплий овочевий суп-пюре натисканням однієї кнопки.
  Блендер B805 BORK
  Продумана конструкція
  Сталевий корпус відрізняється надійністю і довговічністю.  Блендер B805 оснащений розумною системою охолодження: вона активується лише при підвищенні температури, а ,не працює постійно. У результаті знижується рівень шуму під час роботи.
  Блендер B805 оснащений розумною системою охолодження: вона активується лише при підвищенні температури, а не працює постійно. У результаті знижується рівень шуму під час роботи блендера.
  Блендер B805 BORK
  Додаткова вакуумна насадка
  Ви можете замовити насадку для створення вакууму у чаші і подрібнення інгредієнтів без контакту з киснем. Приготований таким способом смузі, соус або крем-суп зберігає в собі максимум вітамінів і має більш інтенсивний смак, насичений колір і бездоганно гладку текстуру.
  Ви можете замовити насадку для створення вакууму у чаші і подрібнення інгредієнтів без контакту з киснем. Приготований таким способом смузі, соус або крем-суп зберігає в собі максимум вітамінів і має більш інтенсивний смак, насичений колір і бездоганно гладку текстуру.
  video

  specification
  Характеристики
  Потужність 2400 Вт
  Число обертів До 16 500 об/хв
  Число програм 5
  Число швидкостей 12
  Об'єм чаші 2 л
  Об'єм склянки 0,7 л
  Вага 7,9 кг
  Термін гарантії 1 рік
  Конструкція ножів ProKinetix
  Блок ножів склянки Є
  Знімна склянка з кришкою Є
  Мірний стакан Є
  Внутрішня кришка Є
  Силіконова лопатка Є
  Темпер для заморожених продуктів Є
  Захист від перевантаження Є
  Запуск двигуна Плавний
  Дисплей Є
  Підсвічування панелі Є
  Довжина кабелю 1,05 м
  Матеріал чаш EASTMAN TRITAN™
  Матеріал ножів блендера Легована сталь
  Матеріал корпусу Нержавіюча сталь
  Країна виробництва Китай
  Аксесуари
  (5)
  Вакуумна насадка AB805
  2 400
  Вакуумная насадка BORK AB805 Вакуумна насадка AB805
  Форма для льоду HW512
  960
  Форма для льда HW512 BORK Форма для льоду HW512
  Ніж для нарізання овочів BORK HN514
  5 200
  Нож для нарезки овощей HN514 BORK Ніж для нарізання овочів BORK HN514
  Овочечистка HU501
  2 400
  Овощечистка HU501 BORK Овочечистка HU501
  Набір для спецій HM500
  1 960
  Набор для специй HM500 BORK Набір для спецій HM500