Введіть назву населеного пункту
Перевірте правильність введення
  Набір для манікюру HH833
  Комплект з 2 дизайнерських інструментів ручної роботи
  Немає у продажу. Оберіть нову модель BORK із цієї категорії
  Косметологія
  Удостоєні нагороди
  GOOD DESIGN AWARD
  Набор для маникюра HH833 BORK
  Преміальні матеріали
  Щипці зроблені вручну в Японії з високовуглецевої неіржавіючої сталі і зберігаються в окремих кейсах. Інструменти стійкі до корозії і прості у догляді. Кожен прилад проходить 30 етапів полірування різними матеріалами в руках декількох ковалів, щоб в результаті він отримав красу і гладкість.
  Щипці зроблені вручну в Японії з високовуглецевої неіржавіючої сталі і зберігаються в окремих кейсах. Інструменти стійкі до корозії і прості у догляді. Кожен прилад проходить 30 етапів полірування різними матеріалами, щоб в результаті отримати красу і гладкість.
  Набор для маникюра HH833 BORK
  Щипці для манікюру
  Леза м'яко зігнуті, щоб відповідати формі нігтя для ідеального зрізу. Пружина дозволяє досягти потрібного тиску, щоб обробити нігті будь-якої товщини. За рахунок прихованої конструкції у механізм не потрапляє пил, що гарантує його довговічність.
  Леза щипців для манікюру м'яко зігнуті, щоб відповідати формі нігтя. Пружина створює потрібний тиск для обробки нігтів будь-якої товщини. За рахунок прихованої конструкції у механізм не потрапляє пил, що гарантує його довговічність.
  Набор для маникюра HH833 BORK
  Щипці для кутикули
  Зазор між лезами не перевищує 0,001 мм: майстри контролюють його для повного змикання щипців. Ріжучі кромки знаходяться на одному рівні й оброблені вручну. Завдяки цьому щипці делікатно зрізають кутикулу, а не рвуть її.
  Зазор між лезами щипців для кутикули не перевищує 0,001 мм. Ріжучі кромки знаходяться на одному рівні й оброблені вручну. Завдяки цьому щипці делікатно зрізають кутикулу, а не рвуть її.
  Набор для маникюра HH833 BORK
  Майстерне виконання
  Інструменти виготовляються у майстерні зі 100-річною історією у місті Ніїгата, відомому своїми ковалями. Мануфактура стала успішною завдяки поєднанню традиційних і сучасних методів виробництва. Щипці для манікюру і кутикули BORK як результат такої кропіткої роботи завоювали міжнародні премії Good Design Award.
  Інструменти виготовляються у майстерні зі 100-річною історією в місті Ніїгата. Мануфактура стала успішною завдяки поєднанню традиційних і сучасних методів виробництва. Щипці для манікюру і кутикули BORK як результат кропіткої роботи завоювали премії Good Design Award.
  Характеристики
  Леза щипців для манікюру 19 см
  Леза щипців для кутикули 3 м
  Кейси для щипців 2 шт.
  Вага набору 450 г
  Тип з'єднання Пружина
  Матеріал корпусу Нержавіюча сталь
  Марка сталі 420J2
  Вид поверхні Матова
  Матеріал кейса Листова сталь
  Країна виробництва Японія