Введіть назву населеного пункту
Перевірте правильність введення
  Щипці для кутикули HH832
  Витончений інструмент з японської сталі для делікатного манікюру
  Удостоєні премії
  Good Design Award
  Щипцы для кутикулы HH832 BORK
  Преміальні матеріали
  Щипці зроблені вручну в Японії з високовуглецевої нержавіючої сталі. Вони стійкі до корозії і прості у догляді. Майстри ретельно відбирають матеріал для виробництва. Кожен інструмент проходить 30 етапів полірування різними матеріалами у руках декількох ковалів, щоб у результаті він отримав красу й гладкість.
  Щипці зроблені вручну в Японії з високовуглецевої нержавіючої сталі. Вони стійкі до корозії і прості у догляді. Кожен інструмент проходить 30 етапів полірування різними матеріалами, щоб у результаті він отримав красу й гладкість.
  Щипцы для кутикулы HH832 BORK
  Витончений вигин і надійна пружина
  Зазор між лезами не перевищує 0,001 мм: майстри контролюють його для повного змикання щипців. Ріжучі кромки знаходяться на одному рівні і обробляються вручну для ідеальної гладкості. Завдяки цьому щипці делікатно зрізають кутикулу, а не рвуть її. Завдяки прихованій пружині у механізм не потрапляє пил, що гарантує його довговічність.
  Зазор між лезами не перевищує 0,001 мм. Ріжучі кромки знаходяться на одному рівні і обробляються вручну для ідеальної гладкості. Завдяки цьому щипці делікатно зрізають кутикулу, а не рвуть її. Завдяки прихованій пружині у механізм не потрапляє пил, що гарантує його довговічність.
  Щипцы для кутикулы HH832 BORK
  Майстерне виконання
  Інструмент виготовляється у майстерні зі 100-річною історією у місті Ніїгата, відомому своїми ковалями. Мануфактура стала успішною завдяки поєднанню традиційних і сучасних методів виробництва. Щипці для кутикули BORK як результат такої кропіткої роботи завоювали міжнародну премію Good Design Award.
  Інструмент виготовляється у майстерні зі 100-річною історією у місті Ніїгата, відомому своїми ковалями. Мануфактура стала успішною завдяки поєднанню традиційних і сучасних методів виробництва. Щипці для кутикули BORK як результат такої кропіткої роботи завоювали премію Good Design Award.
  specification
  Характеристики
  • Довжина лез

   3 м
  • Вага

   120 кг
  • Тип з'єднання

   Пружина
  • Матеріал корпусу

   Нержавіюча сталь
  • Марка сталі

   420J2
  • Вид поверхні

   Матова
  • Матеріал кейса

   Листова сталь
  • Країна виробництва

   Японія