cart
Введіть назву населеного пункту
Перевірте правильність введення
  Щипці для манікюру HH831
  Японська точність і увага до деталей для дбайливого догляду за вашими руками
  Удостоєні премії
  Good Design Award
  Щипцы для маникюра HH831 BORK
  Преміальні матеріали
  Щипці зроблені вручну в Японії з високовуглецевої нержавіючої сталі. Вони стійкі до корозії і прості у догляді. Майстри ретельно відбирають матеріал для виробництва. Кожен інструмент проходить 30 етапів полірування різними матеріалами у руках декількох ковалів, щоб у результаті він отримав красу й гладкість.
  Щипці зроблені вручну в Японії з високовуглецевої нержавіючої сталі. Вони стійкі до корозії і прості у догляді. Кожен інструмент проходить 30 етапів полірування різними матеріалами, щоб у результаті він отримав красу й гладкість.
  Щипцы для маникюра HH831 BORK
  Витончений вигин і надійна пружина
  Леза м'яко зігнуті, щоб відповідати формі нігтя для ідеального зрізу. Зазор між ними не перевищує 0,001 мм: майстри вручну контролюють його для повного змикання щипців. Пружина дозволяє досягти потрібного тиску, щоб обробити нігті будь-якої товщини. За рахунок прихованої конструкції у механізм не потрапляє пил, що гарантує його довговічність.
  Леза м'яко зігнуті, щоб відповідати формі нігтя, а пружина дозволяє досягти потрібного тиску. Зазор між лезами не перевищує 0,001 мм: майстри вручну контролюють його для повного змикання щипців. Завдяки прихованій пружині у механізм не потрапляє пил, що гарантує його довговічність.
  Щипцы для маникюра HH831 BORK
  Майстерне виконання
  Інструмент виготовляється у майстерні зі 100-річною історією у місті Ніїгата, відомому своїми ковалями. Мануфактура стала успішною завдяки поєднанню традиційних і сучасних методів виробництва. Щипці для манікюру BORK як результат такої кропіткої роботи завоювали міжнародну премію Good Design Award.
  Інструмент виготовляється у майстерні зі 100-річною історією у місті Ніїгата, відомому своїми ковалями. Мануфактура стала успішною завдяки поєднанню традиційних і сучасних методів виробництва. Щипці для манікюру BORK як результат такої кропіткої роботи завоювали премію Good Design Award.
  specification
  Характеристики
  Довжина лез 19 см
  Вага 160 г
  Тип з'єднання Пружина
  Матеріал корпусу Нержавіюча сталь
  Марка сталі 420J2
  Вид поверхні Матова
  Матеріал кейса Листова сталь
  Країна виробництва Японія
  Аксесуари
  (2)
  Косметичне дзеркало D685
  7 200
  Косметическое зеркало D685 BORK Косметичне дзеркало D685
  Косметичне дзеркало D686
  1 560
  Косметическое зеркало D686 BORK Косметичне дзеркало D686