Введіть назву населеного пункту
Перевірте правильність введення
  Набір пензлів для макіяжу HH807
  Три необхідних інструменти для макіяжу, виконані з легендарною японською точністю і відчуттям прекрасного
  Набор кистей для макияжа HH807 BORK
  Ручна робота японських майстрів
  Пензлі для макіяжу BORK виготовлені повністю вручну в Японії. Майстри ретельно відбирають натуральний ворс і фіксують його особливим способом без жодного металевого кріплення. Густа шовковиста щетина тримається всередині нековзкої рукоятки з американського горіха.
  Пензлі для макіяжу виготовлені повністю вручну в Японії. Майстри ретельно відбирають натуральний ворс і фіксують його без жодного металевого кріплення. Шовковиста щетина тримається всередині рукоятки з американського горіха.
  Набор кистей для макияжа HH807 BORK
  3 професійних інструменти
  У комплекті передбачений універсальний пензель із шовковистої щетини кози для нанесення і розтушовування пудрових текстур. Модель зі скошеним ворсом сірої білки і поні призначена для роботи з тінями і хайлайтером. Пензель з подовженою щетиною сірої білки підходить для нанесення і розтушовування сухих тіней.
  У комплекті є універсальний пензель із м'якою щетиною кози для нанесення пудрових текстур. Модель зі скошеним ворсом сірої білки і поні підходить для тіней і хайлайтера. Пензель з подовженою щетиною сірої білки підходить для нанесення і розтушовування сухих тіней.
  Набор кистей для макияжа HH807 BORK
  Естетика в кращих японських традиціях
  Кожен пензель грамотно збалансований з точки зору довжини і ваги. Три необхідних інструменти для макіяжу зручно тримати під рукою і брати з собою у чохлі з натуральної шкіри.
  Кожен пензель збалансований з точки зору довжини і ваги. Три необхідних інструменти для макіяжу зручно тримати під рукою і брати з собою у чохлі з натуральної шкіри.
  specification
  Характеристики
  Число пензлів 3 шт.
  Чохол для зберігання Є
  Матеріал ворсу Сіра білка, коза, поні
  Матеріал рукоятки Американський горіх
  Матеріал чохла Натуральна шкіра
  Вага набору 400 г
  Країна виробництва Японія
  Аксесуари
  (2)
  Косметичне дзеркало D686
  1 560
  Косметическое зеркало D686 BORK Косметичне дзеркало D686
  Косметичне дзеркало D685
  7 200
  Косметическое зеркало D685 BORK Косметичне дзеркало D685