cart
Введіть назву населеного пункту
Перевірте правильність введення
  Набір пензлів для макіяжу HH807
  Три необхідних інструменти для макіяжу, виконані з легендарною японською точністю і відчуттям прекрасного
  Набор кистей для макияжа HH807 BORK
  Ручна робота японських майстрів
  Пензлі для макіяжу BORK виготовлені повністю вручну в Японії. Майстри ретельно відбирають натуральний ворс і фіксують його особливим способом без жодного металевого кріплення. Густа шовковиста щетина тримається всередині нековзкої рукоятки з американського горіха.
  Пензлі для макіяжу виготовлені повністю вручну в Японії. Майстри ретельно відбирають натуральний ворс і фіксують його без жодного металевого кріплення. Шовковиста щетина тримається всередині рукоятки з американського горіха.
  Набор кистей для макияжа HH807 BORK
  3 професійних інструменти
  У комплекті передбачений універсальний пензель із шовковистої щетини кози для нанесення і розтушовування пудрових текстур. Модель зі скошеним ворсом сірої білки і поні призначена для роботи з тінями і хайлайтером. Пензель з подовженою щетиною сірої білки підходить для нанесення і розтушовування сухих тіней.
  У комплекті є універсальний пензель із м'якою щетиною кози для нанесення пудрових текстур. Модель зі скошеним ворсом сірої білки і поні підходить для тіней і хайлайтера. Пензель з подовженою щетиною сірої білки підходить для нанесення і розтушовування сухих тіней.
  Набор кистей для макияжа HH807 BORK
  Естетика в кращих японських традиціях
  Кожен пензель грамотно збалансований з точки зору довжини і ваги. Три необхідних інструменти для макіяжу зручно тримати під рукою і брати з собою у чохлі з натуральної шкіри.
  Кожен пензель збалансований з точки зору довжини і ваги. Три необхідних інструменти для макіяжу зручно тримати під рукою і брати з собою у чохлі з натуральної шкіри.
  specification
  Характеристики
  • Число пензлів

   3 шт.
  • Чохол для зберігання

   Є
  • Матеріал ворсу

   Сіра білка, коза, поні
  • Матеріал рукоятки

   Американський горіх
  • Матеріал чохла

   Натуральна шкіра
  • Вага набору

   400 г
  • Країна виробництва

   Японія